e
sv

İşte Benim Stilim’de bu hafta kim elenecek?

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Cuma akşamının vazgeçilmezi halina gelen İşte Benim Stilim’de yine heyecan dolu bir eleme gecesi izleyenleri bekliyor. İşte Benim Stilim eleme gecesinin bu haftaki konuk jürisi Ozan Doğulu. Sürpriz sanatçıların da katılacağı İşte Benim Stilim’de kim elenecek merak konusu.

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi’nde; İvana Sert sergilediği “Umbrella Pop Jazz” dansıyla geceye renk katacak. İşte Benim Stilim’in bu hafta yapılacak eleme gecesinin konuk jüri üyesi; Ozan Doğulu…

Programa ayrıca; Ece Seçkin performansları ile katılacak. Ozan Doğulu, programa yorumları ile renk katarken, Ece Seçkin ise seslendirdiği şarkıları ve danslarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

8 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar.  Gecenin konsepti ise “İkon Şarkıcı”. İkon Şarkıcı kıyafeti ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşanacak.

Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak. “İşte Benim Stilim Eleme Gecesi” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 20 Mart  Cuma akşamı saat 21.30’da TV8 ekranlarında.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İşte Benim Stilim’de bu hafta kim elenecek?

x