baby sensory

İşte Benim Stilim’de Nazlı Hamarat’ın borç krizi

İşte Benim Stilim’de büyük şok! Alacaklıklar stüdyo kapısına dayandı..

27 Mart 2015 Cuma, 11:12

Nazlı Hamarat İşte Benim Stilim yarışması için yaptırdığı kıyafetlerin parasını ödemeyince borçluları yarışmanın kapısına dayandı. Nazlı Hamarat parayı kıyafetin kanadı kapıdan geçerken kırıldığı için ödemediğini ayrıca ödemeyeceğini belirtince Kemal Doğulu adeta çileden çıktı…İşte Benim Stilim yarışmasında Nazlı Hamarat ve borçları kriz çıkarttı. Borçlarını ödemeyen Nazlı Hamarat yüzünden alacaklılar İşte Benim Stilim kapısına dayandı. Kemal Doğulu adeta çileden çıkarken Nazlı Hamarat ‘ın sadece bir kişiye 3 bin lira borcu olduğu ortaya çıktı.

Nişantaşı ‘nda bir terziye borç takan Nazlı Hamarat’a alacaklılar diğer yarışmacılarla haber göndermeye başladılar. Son olarak Emel gittiği terzide ‘Nazlı Hamarat borcunu ödemediği söyler misiniz’ uyarısıyla karşılaşmış.

Nazlı Hamarat ise ‘zenginlik muhabbeti çıkınca 3 lira 5 liraya çıktı. Ben Kemal beyin beğenmediği kıyafetleri yapan atölyeyi değiştirdir o adam işte bu haberleri yollayan adam’ dedi. Nazlı Hamarat kendi ağzıyla ‘beğenmediği kıyafetlerin parasını ödemediğini’ itiraf edince olay daha da büyüdü. Çiğdem Çelik de Nazlı Hamarat ‘ın gala gecesi giydiği kıyafetin parasını ödemediğini ifşa etti. Nazlı Hamarat ise ‘evet ödemedim , ödemeyeceğim’ dedi. Nazlı Hamarat parayı kıyafetin kanadı kapıdan geçerken kırıldığı için ödemediği söyledi. Bu kıyafet yüzünden 3 bin lira borç takan Nazlı Hamarat asıl şoku ise yayından sonra yaşadı.

ÖYKÜ SERTER : NAZLI BORCUNU ÖDE GÜNAH
Birden fazla butiğe ve terziye borcu olduğu ortaya çıkan Nazlı Hamarat’a program sunucusu ve jürilerinden de tepki geldi. Öykü Sertel’in ‘Nazlı borcunu öde. Günah. Bak arkandan çığ gibi büyüyor dedikodular.’ şeklindeki sözlerine Kemal Doğulu şu sözlerle destek verdi; ”Kız Nazlı, sen bu paraları ödemeye ödemeye mi zengin oldun acaba? Uçan kuşa borcun var. Stüdyonun kapısına icra kararı dayanacak diye korkuyorum.’

NAZLI HAMARAT BORÇULULARI İŞTE BENİM STİLİM KAPISINA DAYANDI
Kemal Doğulu ‘nun dediği gibi oldu. Nazlı Hamarat ‘ın borç taktığı kişiler İşte Benim Stilim kapısına dayandı. 3 bin liralık kıyafet borcunu ödemeyen kişi İşte Benim Stilim ‘e gelince Kemal Doğulu patladı.  İşte Benim Stilim ‘de Kemal Doğulu “İnsanlar niye stüdyoyu basıyorlar. Çileden çıkmışlar ki geliyorlar” diyerek Nazlı Hamarat ‘ı azarladı.

You must be logged in to post a comment Login