İşte Benim Stilim’de Nihal ve Çiğdem’in büyük kavgası

11 Aralık 2015 Cuma, 01:21

İşte Benim Stilim All Star 10 Aralık 2015 Perşembe günü yayınlanan 88. bölümünde Ayşenur Balcı, Gülşah Yılmaz’ın kombinini sıradan bulunca ikili arasında gerginlik yaşandı.

İŞTE BENİM STİLİM JÜRİSİ ŞOK AYRILIKLAR-İŞTE DETAYLAR

Çiğdem Çelik’te Ayşenur’a katıldığını söyledi. Nihal Candan ise oduncu gömleğinin deri ceket gibi olduğunu söyleyince Çiğdem Çelik ile Nihal Candan arasında tartışma yaşandı. Daha sonra Çiğdem herkese iyi yorum yapmaya çalıştığını ama artık duygusallığı bıraktığını söyledi. Öykü Serter ikili arasında bir gömlekten kavga çıkmasına şaşırınca Çiğdem, Nihal’i elenme korkusu sardığını iddia etti. Çiğdem, Nihal’i artık arkadaşlarına beni kurtar demek yerine kıyafetini iyi hazırla diye uyardı. Nihal ise bazı yarışmacıları yakın gördüğünü, eleme potasından kendisini kurtarmamaları durumunda tepki göstereceğini ve Çiğdem’i samimi bulmadığını söyledi. Çiğdem ise Nihal’in elemeye kalması durumunda iyi giyinmesini karşına iyi bir rakip çıkarsa elenebileceğini söylemek istediğini açıkladı.

Nihal, Çiğdem’in halka oynadığını iddia etti. Ayşegül Doğan ise Çiğdem’in ne yapmaya çalıştığını bildiğini artık birinin Çiğdem’e müdahale etmesi gerektiğini yoksa kendi hakkını arayacağını söyledi. Ayşenur Balcı ise Çiğdem’in herkesle kavga ettiğini söyledi. Nihal tartışmada gözyaşlarına boğulurken Sima ve Özden Cerrahoğlu, Nihal’in şaka yaptığını, Çiğdem’in herkesi rahatsız ettiğini söyledi. Ezgi Ünal ise Çiğdem’in üstünde baskı kurulabilinecek biri olmadığını söyledi. Ayşegül ise Çiğdem’in oylamada Nihal’in oyları yüksek olduğu için böyle bir strateji yaptığını iddia etti. Öykü Serter ise finale az kaldığı için bunların yaşanmasının normal olduğunu söyledi.

You must be logged in to post a comment Login