İşte Benim Stilim’den kim elendi (1 Nisan)

Bahar Candan, Yağmur Taktaş, Zeynep Vuran ve Berrak Deniz’in eleme heyecanı

02 Nisan 2016 Cumartesi, 03:03

İşte Benim Stilim 1 Nisan eleme gecesinde kim elendi. Ekranların sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim 1 Nisan konuğu kim? 1 Nisan eleme gecesi konsepti neydi? TV 8 ekranlarının sevilerek izlenen moda yarışma programı İşte Benim Stilim Eleme gecesinde ki konuk isim başarılı şarkıcı İrem Derici oldu. İşte Benim Stilim 1 Nisan saat 23. 15 de yayınlanan yeni sezonun 8. Eleme gecesinde neler yaşandı.

Jürisinde Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez yeraldığı Öykü Serter’in sunuculunu yaptığı “İşte Benim Stilim Yeni Sezon Eleme Gecesi”nde Öykü Serter yarışmanın haftaya final yapacağını söyledi.

Bu geceki Gala gecesinin konsepti Avangart oldu. Yarışmacıların dikkat çekici giyimleri geceye damga vurdu.

İşte benim Stilim de her hafta yapılan eleme gecesinde birinci olan kişi 5.000 TL’lik büyük ödülü kazanıyor. Peki bu hafta kim birinci oldu? Kim elendi?

İşte Benim Stilim 8. Haftasında yüksek puanlar alarak puan sıralamsına göre birinci olan Selay Topçuoğlu 5.000 TL’nin sahibi oldu.

Bu gece elemeye çıkan yarışmacılar Bahar Candan, Yağmur Taktaş, Zeynep Vuran ve Berrak Deniz oldu. İşte Benim Stilim (İBS) 8. Gala iki isim
eleneceği daha önce açıklanmıştı. Elenen isimler Zeynep Vuran ve Berrak Deniz oldu.

You must be logged in to post a comment Login