İşte Benim Stilim’i Nur Yerlitaş da kurtaramadı

İşte Benim Stilim’e reyting şoku

16 Şubat 2016 Salı, 17:04

İşte Benim Stilim’in jürisi değişince düşen reytinglerini tekrar toparlamak için Nur Yerlitaş geri döndü. Ancak durum değişmedi…

İŞTE BENİM STİLİM’İN YENİ GÜZELLERİ KİMLER?

Radikal’den Defne Akman’ın haberi şöyle…
‘İşte Benim Stilim’in altıncı sezonu başladı. Türkiye’nin en iyi giyinen kadınını seçmeyi amaçlayan yarışmanın yeni katılımcıları önceki sezonlara oranla daha genç olmaları ve anaokulu düzeyindeki davranış ve konuşmalarıyla dikkat çekiyor.

Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya ve Ivana Sert’ten oluşan jürinin, anlayışlı ve sakin tavırlarıyla yarışmacıları uygar bir biçimde idare etmeye çalıştıkları açıkça görülüyor. Öykü Serter ise tam bir anaokulu öğretmeni gibi, sabırla tüm kuralları anlatıyor, yarışmanın pürüzsüz biçimde ilerlemesi için elinden geleni yapıyor.

LAUBALİLİKTE ÇITA AŞILDI
‘İşte Benim Stilim’ hiçbir zaman leydilik okulu olmadı. Yırtıcı, terbiyesiz ve acımasız yarışmacılarıyla gündeme geldi, seyirciler her seferinde daha ne rezalet ve acayiplik çıkabilir merakıyla programı seyrettiler. Bununla birlikte altıncı sezon ölçüsüzlük, laubalilik ve çirkeflikte yarışmanın çıtasını aşmış durumda.

Bu sezonun en dikkat çeken yarışmacısı Bahar Candan. Bahar Candan, yarışmanın önceki sezonlarında yer alan ve şu anda Dominik’te ‘Survivor’ için yarışan Nihal Candan’ın kız kardeşi. Ünlü bir ablanın kardeşi olmanın avantajları ve dezavantajlarını bir arada yaşıyor. Ablasıyla kıyaslanmaktan rahatsız olduğu belli olan 18 yaşındaki yarışmacı bununla birlikte ablasının imkânlarından faydalanmayı ihmal etmiyor. Örneğin geçenlerde Nihal’in ütü şeklindeki apartman topuklu ayakkabılarını giyerek geldi.

İkinci sırada ise Adanalı Yağmur Taktaş var. “Ben sakin olmak istedikçe beni geriyorlar” ifadesinde de olduğu gibi Yağmur, sinirlerine hâkim olmakta zorluk çeken bir yarışmacı. Bir de geçen haftanın birincisi Yeşim Aydın var. Dövme ve kısa saç çok ilginç bir şey olarak görüldüğünden, kafaya da tuhaf aksesuarlar takınca puan alınabiliyor.

You must be logged in to post a comment Login