İşte Survivor 2016 finalini Kıbrıs’ta izlemenin maliyeti

Kıbrıs’ta Survivor turizmi

27 Haziran 2016 Pazartesi, 14:54

Acun Ilıcalı’nın patronu olduğu TV8 kanalında yayınlanan Survivor yarışması, bu yılki finalini de Kıbrıs’ta yapıyor.

NAGİHAN’IN ELENME GÖZYAŞLARI

Survivor 2016’nın Kıbrıs’taki finalini izlEmek, 350 TL; ancak finalin yapıldığı otelde kalmak istiyorsanız kişi başı 2 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, her atılımını paraya çevirmeyi başarıyor. Şimdi de Survivor 2016’nın finalinden iyi para kazanacak. Kıbrıs’ta yapılacak final, izleyicilere açık olacak. Ancak finali izleyebilmenin bedeli 2 bin TL…

Serkay’ın finali, Atakan’ın yarı finali garantilediği, Nagihan, Semih ve Damla’nın ise eleme adayı olduğu Survivor finali Kıbrıs’ta yapılacak. Milliyet Cadde yazarı Sefa Karahasan, Kıbrıs’taki Survivor finali öncesi önemli ayrıntıları köşesine taşıdı. Buna göre bu sezon finalin yapılacağı otel değişti. Otelin 611 odası tamamen doldu. 2 kişinin finali izlemesinin maliyeti ise 4 bin TL.

Nuh’un Gemisi’nde yapılacak finalde, Acun Ilıcalı ise suitte kalacak. Finali izlemenin bedelinin 350 TL olduğu ancak otelde konaklama yapmak isteyenlerin ise iki gece  için 2 bin TL ödemesi gerekiyor. Sadece izleyiciden toplanacak ücret yaklaşık 500 bin TL.

BİN 200 KİŞİLİK İZLEYİCİ
Karahasan, köşesinde ise finalin Ramazan ayına denk geldiği için yarışmanın canlı yayını iftarın ardından başlayacak.

You must be logged in to post a comment Login