baby sensory

Jakarlı Bebek Body

21 Mayıs 2019 Salı, 17:25

Anne – baba olan her yetişkin, kendi rahatından önce bebeğinin rahatını düşünür. Ona bir şey almadan önce en kullanışlı olan, en rahat olan hangisidir diye araştırma yapar. Bebek body ise bu ürünlerden sadece bir tanesidir. Bebekler için en kullanışlı body, elbette pamuklu kumaşlardan elde edilenlerdir. Bebeklerin hassas ciltlerine en yakın teması yapan bodylerin, pamuklu olması büyük önem taşır.

Bebek Body Çıtçıtlı Modeller

Bebek body seçerken mevsimleri göz önünde bulundurmakta önemli unsurlardan birisidir. Yaz aylarında sıfır kollu ya da kısa kollu body seçimi bebekleri fazla terlemekten kurtaracaktır. Ayrıca seçilen bodynin çıtçıtlı olmasında da fayda vardır. Çünkü bebekler çok fazla hareket halinde olduklarından, kıyafetlerinin açılması muhtemeldir. Çıtçıtlı bodyler bunun önüne geçmiş olup, bebeğinizin üşümesini önlemiş olur. Kış aylarında ise uzun kollu body tercih etmek bebeklerin sıcak kalmasını sağlayacaktır.

Esprili Bebek Bodyleri

Bebek body modelleri sadece iç giyim düşünülmemelidir. Hem rahat hem de şık olan bebek bodyleri mevcuttur. Bunun için kurumsal firma adresini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinde ürün görselleri de bulunuyor. Detaylı bilgi için; https://www.katiaandbony.com/bebek-giyim-zibin

You must be logged in to post a comment Login