Jessica May Drociunas kimdir? Yeni Gelin Jessica May Drociunas fotoğrafları

Jessica May Drociunas kimdir? Yeni Gelin dizisi Brezilyalı oyuncu Jessica May Drociunas fotoğrafları ve biyografi  

Show TV’nin yeni dizisi Yeni Gelin’de başrolde Brezilyalı güzel model ve oyuncu Jessica May Drociunas oynayacak. Süreç Film’in Show TV için çektiği Yeni Gelin dizisinde başrol oynayacak olan Jessica May Drociunas , bu rolle ilk defa önemli bir rolde oynayacak. Süreç Film’in Yeni Gelin dizisi için 2 aydır aradığı isimler arasından seçilen Jessica May Drociunas, dizide başrolü genç oyuncu Tolga Mengi ile paylaşacak.

Hazırlıkları devam eden ve 2017 yılının en iddialı dizilerinden biri olması planlanan Yeni Gelin dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. Tolga Mendi ile başrollü paylaşmaya hazırlanan Brezilyalı model Jessica May Drociunas, saf güzelliği ve etkileyici gülüşü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Türkiye’de dizi çekeceği için heyecanlı olduğunu ifade eden Drociunas, “İlk defa başrol oynayacağım. Böyle güçlü bir kadronun içinde yer almak beni mutlu etti. Oynadığım rol şehirli genç kızın yeni gelinlik hallerini anlatıyor” dedi. İçinde birçok hikâye barındıran dizinin çekimleri Adana’da yapılacak.

Show TV ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Yeni Gelin’in yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu üstleniyor. Dizinin senaristliğini veyönetmenliğini Aşk Yeniden’den tanıdığınız Ersoy Güler yapıyor. ‘Yeni Gelin’deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile bu kış izleyici ile Show TVekranlarında buluşmaya hazırlanıyor.

Yeşil gözlü ve 1,75 boyundaki Jessica May Drociunas, etkileyici gülüşü ve fiziğiyle gelecek vadeden isimlerinden biri. Daha önce Türkiye’de de bazı markalar için de foto modellik yaptı.

Jessica May Drociunas ve Tolga Mengi‘nin başrollerde olduğu Yeni Gelin dizisinde Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık gibi başarılı oyuncular da rol alacak.

Yeni Gelin dizisi zaman zaman güldürüp zaman zaman da duygusallaştıracak. Duygusal komedi türünde olan dizi, aşık olup Anadolu’da yaşayan büyük bir Türkmen Aşireti’ne gelin giden şehirli genç kızın yeni gelinlik hallerini anlatacak. İçinde bir çok hikaye barındıran dizinin çekimleri Adana’da yapılacak.

Jessica May Drociunas

Senaristliğini ve yönetmenliğini Aşk Yeniden’den tanıdığınız Ersoy Güler’in yaptığı “Yeni Gelin” deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile bu kış Show TV’de.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Jessica May Drociunas kimdir? Yeni Gelin Jessica May Drociunas fotoğrafları

x