baby sensory

Jet Sosyete dizisine iki sürpriz oyuncu!

25 Mart 2018 Pazar, 02:35

Gülse Birsel’in hem başrolünde oynadığı hem de senaryosunu yazdığı Jet Sosyete dizisinde iki ünlü isim konuk oyuncu oluyor. Jet Sosyete’nin 25 Mart Pazar akşamı yayınlanacak olan 6. bölümünde İrem Derici ve Bülent Emrah Parlak rol alacak.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Şahin Irmak’ın paylaştığı yapımın bu haftaki 6. bölümüne taksi şoförü rolüyle, son olarak ‘Familya’da izlediğimiz Bülent Emrah Parlak konuk olacak.

Ünlü şarkıcı İrem Derici de dizinin yeni bölümünde konuk oyuncu olarak rol alacak.

JET SOSYETE 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Özpamuk Ailesinde Tasarruf Zamanı!
Cengiz Bey, Gizem’in aşırı harcamalarına artık isyan eder. Bütün kredi kartları ve imkanları elinden alınan Gizem, Safiye’nin de yardımıyla artık asgari ücret ile evi ve kendini çekip çevirmek zorundadır. Alara’nın bir yorumu üzere tüm jet sosyetenin Talip’in ocakbaşına akın etmesi üzerine Talip’in imdadına Yıldız yetişecektir. Yaşar’ın kendisini beğenmemesine kırılan Safiye ise büyük bir değişime girer. İlayda ile arasını düzeltmenin yollarını arayan Ozan, ona hediye köpek alır. Ancak bu köpek Ozan’ın da İlayda’nın da başını belaya sokacaktır. Gündüz’ün İlayda’nın uyarısı ile sosyete gibi davranmaya başlaması Alara’yı çileden çıkarır.Kişiye özel kutu yemek servisindeki ticari potansiyeli gören Yaşar ise ev halkını örgütler ve ofis arkadaşlarına ev yemeği tadında diyet kutu yemek getirtmeye başlar. Ancak işler umduğu gibi gitmeyecektir.

 

You must be logged in to post a comment Login