baby sensory

Jet Sosyete yeni sezon PuhuTV’de ne zaman başlıyor? Gülse Birsel açıkladı

03 Ekim 2019 Perşembe, 00:31

Gülse Birsel’in hem kaleme aldığı hem de Gizem karakterine hayat verdiği Jet Sosyete dizisinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu. Geçtiğimiz sezon TV8 ekranlarında yayınlanan Jet Sosyete yeni sezonda dijital dizi, film izleme platformu olan PuhuTv’den ücretsiz olarak izlenebilecek.

Yeni sezon fragmanında dahi herkesi gülme krizine sokarak Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur’a göndermeler yapan Jet Sosyete’nin yeni sezon tarihini Gülse Birsel, şu açıklamasıyla duyurdu:

”11 Ekiiim! @puhutv @jetsosyete Bize neler oluyor? Öğrenmeye çok az kaldı! Jet Sosyete yeni sezon ilk bölümüyle 11 Ekim’de puhutv’de başlıyor! Puhu tv ücretsizdir.”

”İnternetiniz varsa yurt içi izleyiciler yeni sezonu (tv’yi internete bağlayarak ya da telefon veya bilgisayardan) puhu tv indirerek, yurt dışındakiler ise youtube’dan izleyebilecek. (Dikkat, youtube’daki bölümlere sadece yurt dışından erişim olacak.)”

Sezon öncesi yayınladığı tanıtımlarla televizyon ekranlarındaki klişeleri tiye alan ‘Jet Sosyete’, üçüncü sezonunu 11 Ekim’de yayınlanacak yeni bölümüyle açacak.

‘Jet Sosyete’, 11 Ekim’den itibaren her hafta cuma günü yeni bölümleriyle puhutv.com’da olacak.

puhutv.com kullanıcıları; Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine puhutv.com adresinden, puhutv ios ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV’den ulaşılabilir, zaman ve mekandan bağımsız izleyebilecek.

You must be logged in to post a comment Login