baby sensory

Jet Sosyete’den Çukur’un çatışma sahnesine gönderme! Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman?

26 Eylül 2019 Perşembe, 00:20

Jet Sosyete dizisi 3. yeni sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanıyor. Dijital yayın platformu Puhu TV’de yayınlanacak olan Jet Sosyete’nin yeni sezon fragmanlarında hem Çukur’a hem de dram dizilerine göndermeler yapıldı. Çukur’un kült haline gelen lastikli çatışma sahnesini de bu defa Jet Sosyete oyuncuları canlandırdı. Peki Jet Sosyete yeni bölümler ne zaman başlıyor?

 

Yeni sezonda puhutv’de yayınlanacak olan Jet Sosyete dizisinden ilk tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda, dram dizilerindeki bazı çatışma sahnelerine gönderme yapılması da dikkat çekti.Merakla beklenen Gülse Birsel imzalı Jet Sosyete’den ilk tanıtım geldi. Yeni sezonda puhutv’de izleyiciyle buluşacak olan Jet Sosyete’nin ilk tanıtımında dram dizilerindeki bazı çatışma sahnelerine gönderme de yapıldı.

Dizinin yeni sezonunda birbirinden yetenekli oyuncuların yanı sıra sürpriz konuklar da bölümlere renk katacak.

Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren, Ayşenil Şamlıoğlu, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom Makar, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin gibi isimlerin rol aldığı Jet Sosyete ekim ayında seyirci karşısına çıkacak.

 

 

You must be logged in to post a comment Login