Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi bitecek mi?

Kaderimin Yazıldığı Gün için flaş karar

18 Aralık 2015 Cuma, 23:31

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinden sürpriz final kararı..İşte dizinin biteceği tarih..

Kaderimin Yazıldığı Gün’ün başrol oyuncusu Özcan Deniz Instagram hesabından diziye veda fotoğrafı paylaştı. Ünlü oyuncu rol aldığı ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisinin set ekibi ile çektirdiği fotoğrafı paylaşıp altına, “Güzel anılarla ayrılacağımız bir iş KYG.. Bu arkamda gördukleriniz benim demir başlarım. İşlerini hakkıyla yapan bütün set emekçilerine yürekten teşekkürler” yazdı.

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Hakan İnan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerini ise Özcan Deniz, Hatice Şendil Sağyaşar ve Begüm Kütük Yaşaroğlu’nun paylaştığı Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin 29 Aralık Salı yayınlanacak olan 50. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek.

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi yeni sezonda son haftalarda reytinglerde düşüş yaşamıştı. Bu sene 2. sezonuyla ekranlarda olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi Salı günü yayınlanan son bölümüyle reytinglerde Total grubunda 5. AB grubunda ise 11. olmuştu. Diziden geçen haftalarda ise Metin Çekmez’in oynadığı Ziya Yörükhan karakteri ölmüş ve usta oyuncu Metin Çekmez diziye veda etmişti.özcan-deniz-instagram

 

You must be logged in to post a comment Login