Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi

Kaderimin Yazıldığı Gün 20. bölümde Kahraman Elif’i ikna edebilecek mi? İşte bu akşam yaşanacaklar

10 Mart 2015 Salı, 00:04

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi konusu, oyuncuları ve yeni bölüm fragmanı

Başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük ve Gürbey İleri’nin paylaştığı Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin 20. bölümü 10 Mart 2015 Salı günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 20. BÖLÜM KONUSU

Kahraman Elif’i ikna edebilecek mi? Elif’in kararı ne olacak? Defne ilk zaferini kazanıyor! Kahraman, Elif’in aşklarını inkar etmesine inanamaz. Ne kadar ısrar etse de Elif’i konuşmaya ikna edemez. Ama asla pes etmeye niyeti yoktur. Elif ise bebeğin kendisinin olduğunu öğrenmiş, çok mutludur. Bir o kadar Kahraman’a kızgındır ve hayal kırıklığı içindedir. Onun için artık Kahraman yoktur. Bebeği ve hayatıyla ilgili çok önemli bir karar alır. Defne Kahraman’la Elif’in arasını açmış, ilk zaferini kazanmıştır. Ne var ki Kahraman’dan kurtulması o kadar kolay olmayacaktır. Elif’e duyduğu aşkla yanıp tutuşan Kerem, Meryem ne kadar karşı çıksa da, aşkını sonuna kadar yaşamaya kararlıdır.Dönüşü olmayan bir yola girmek üzeredir. Kıymet’inse bütün derdi sağ salim torununa kavuşmaktır. Bu uğurda yapamayacağı şey yoktur. Yeni planlarını bir bir hayata geçirmeye çok yakındır. Kahraman Elif’i bulup, konuşmaya çalışır. Bu uğurda Kerem’le arası açılır. Dayı yeğenin arasındaki bağ, kopma noktasına gelmiştir. Kahraman için bebek ve Elif’ten başka hiç bir şeyin önemi yoktur hayatta. Elif’i bulup, sorularının cevabını almaya çok yaklaşmıştır. 10 Mart Salı Günü Saat 20:30’de Star TV’de…

20. BÖLÜM FRAGMANI

 

19. BÖLÜM KONUSU

Elif gerçeği öğrenecek mi? Kahraman Elif’e evlenme teklif etmeyi planlıyor.

Defne, Kıymet’ten, ne yapıp edip Elif’le Kahraman’ın arasını bozmasını ister. Aksi halde Yakup’la alakalı bildiklerini ailenin diğer üyelerine de anlatacaktır. Bu tehdit işe yarar. Kahraman, Elif’e bebekle alakalı gerçekleri anlatacağı sırada odaya giren Kıymet, Elif’i çağırır ve onu Kahraman’la aralarına mesafe koyması gerektiği, evli bir erkekle bu denli yakın olmasının herkes tarafından yanlış anlaşılabileceği konusunda uyarır ve evden taşınmasını ister.

Kıymet’in söyledikleri Elif’i etkilemiştir. Kahraman mani olmaya çalışsa da Kıymet’in dediğini yapıp, ailesiyle birlikte Yörükhan’lara ait başka bir eve taşınır. Fakat bu durum, Kahraman’la Elif arasındaki bağı yıkmak bir yana güçlendirmiş gibi durmaktadır.

Kahraman, Defne’yle konuşup ona boşanmak istediğini söyler ve bununla da kalmayıp, Elif’e ailesiyle birlikte kalabilecekleri yeni bir ev alır. Bütün bunlar olurken Şükran ve Yakup cephesinde de hareketli saatler yaşanmaktadır. Şükran ve Yakup çiftinin evlilik yıldönümleridir. Fakat Şükran, kocasının kendisinden habersiz rezervasyon yaptırdığı restorana gittiğinde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır.

Kahraman’sa, Elif’e, bebekle alakalı gerçeği itiraf edip, evlilik teklif etmek niyetindedir. Fakat Defne elindeki son kozu henüz oynamamıştır.

19. BÖLÜM FRAGMANI

kahraman-kaderimin-yazıldığı-gün

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 18. BÖLÜM KONUSU

Sırlar açığa çıkacak mı? Defne’nin eline büyük bir koz geçiyor. Kahraman ambulansla hastaneye kaldırılırken yolda kalbi duracak, doktor ve hemşirenin çabaları sonucu tekrar hayata dönecektir. Uzun süren bir ameliyattan sonra yoğun bakım odasına alınır. Bu esnada bütün aile bireyleri hastaneye gelmiş, telaş içerisinde Kahraman’dan bir haber beklemektedirler. Ameliyattan sonra kritik süreci henüz atlatamayan Kahraman, bir süre daha gözetim altında tutulacaktır. Aile bireyleri sabaha kadar hastanede kalıp, ondan bir haber beklerler. Bu esnada Ziya, adamlarına Maksut’un izini sürmeleri talimatını verir. Kerem, olaya müdahale eder ve adamları Maksut’u buldukları anda sadece kendisine haber vermeleri konusunda uyarır. Kahraman’ın gözlerini açar açmaz söylediği ilk şey, Elif olacak, karısı veya bir başka aile yakını yerine Elif’le görüşmek isteyecektir. Defne bu mesajı iyi okur ve bitme noktasına gelen evliliğini kurtarmak adına plan yapmaya başlar. Bu konuda en büyük destekçisi şüphesiz annesi Neval olacaktır. Defne, annesi aracılığıyla, Kıymet’le alakalı eline büyük bir koz geçirir ve bu kozu evliliğini kurtarmak için Kıymet’e karşı kullanır. Aynı anlarda Kahraman da, ona karşı beslediği hisleri ve bebekle alakalı gerçekleri itiraf etmek için Elif’in karşısına çıkar. 24 Şubat Salı Günü Saat 20:30’da Star TV’de…

18. BÖLÜM FRAGMANI

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 16. BÖLÜM KONUSUkaderimin-yazıldığı-gün-16-1Defne’nin artık tek bir amacı var! Elif’ten kurtulmak. Sultan’ın Nazlı’yı da yanına alıp, evi terk etmesi Elif’i perişan eder. Defne ise, yıllar sonra ortaya çıkan annesi Neval hanımla kavgaya tutuşmuştur. Defne’nin tek bir amacı vardır, ne olursa olsun Elif’ten kurtulmak. Gözü dönmüş halde Maksut’u arar ve Elif’in yerini söyler. Bütün bu gelişmelerden habersiz olan Kahraman ise, Elif’i yemeğe götürür. Bu masum yemek Neval’in entrikası sayesinde, magazin medyasına yansır. Bu durum herkesi şaşkına çevirir. Yakup, Ziya’yla tartışır. Maksut çıldırır ve intikam yemini eder, Defne’yse Kahraman’ın Elif’le ilişkisini ortaya çıkardığı için memnundur. Defne’nin planı gayet açıktır. Elif gidecek, Kahraman kendisine kalacaktır. Ancak sürpriz bir gelişme bütün planları altüst eder. Defne’nin bebeği düşürmek için kullandığı zehir şişesi Kıymet hanım sayesinde Kahraman’ın eline geçer. Ve Defne’den bir açıklama bekler. Defne’nin anlatacakları adeta kendi ölüm fermanını imzalamak gibidir… 10 Şubat Salı Günü Saat 20:30’da Star TV’de…

16. BÖLÜM 2. FRAGMANI

16. BÖLÜM 1. FRAGMAN

Defne bebek gerçeğini öğrenecek mi?

Kahraman ve Elif’e hiçbir yerde huzur yok! Elif’in çocuğunu aldırmadığını öğrenen Kahraman, Elif’e minnettardır. Ama oğlunun ölüm kararını veren annesine de bu hesabı sormakta kararlıdır. Kıymet kendince nedenini açıklamak istese de Kahraman dinlemez, kestirip atar. “Senin bundan sonra, Kahraman diye bir oğlun yok.” Defne bebek gerçeğini öğrenecek mi? Bebeğin alındığını öğrenen Defne’yse Kahraman’la ilişkisinde çok umutludur. Ortalık biraz yatışmışken kimsenin beklemediği bir anda Nazlı, Elif’in hamile olduğunu öğrenir. Ablasından ağlayarak hesap sorar. Elif çaresizdir. Kahraman Elif’i bu zor durumdan kurtarır. “Ablan çaresizlikten bize tutundu. Suçlu arıyorsan biziz…” Tam bu olayların ortasında, Elif’in annesi Sultan ceza evinden tahliye olur. Kızlarına kavuşmak için sabırsızdır. Koşa koşa eve gelirken, İstanbul’un başka bir köşesinde doğum günü kutlanmaktadır. Elif’e sürpriz doğum günü… Kahraman hazırladığı sürprizle Elif’i mutlu ederken, bu tabloyu gören Sultan şok olur. Elif bunun hesabını verecektir. Artık Kahraman’la Elif’e hiçbir yerde huzur yoktur. 27 Ocak Salı Günü Saat 20:30’da Star TV’de…

kaderimin-yazıldığı-gün-13-1

Ya Defne, ya Elif! Kahraman’ın bir seçim yapması gerekiyor!
Boşanalım restiyle Kahraman’dan umduğu karşılığı bulamayan Defne konaktan ayrılma kararındadır.  Annesinin hapishanede bıçaklandığını öğrenen Elif ise, adeta çılgına döner. Kıymet Hanım’a bunların hesabını sormak için soluğu konakta alır. Elif bir anda Defne’yle karşı karşıya kalır.

Kendi varlığını iyice unutturan Maksut güçlenerek, Yörükhanların karşısına çıkmayı istemektedir. Büyük denizde küçük balık olmayacaktır artık.

Aileye bir veliahtın gelecek olmasının sevincini yaşayan Ziya, Defne ve Kahraman’ın arasındaki gerilimi öğrenir. Bu evliliği kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Gelininin ayağına kadar giderek dönmesini ister. Ve Defne, Ziya bahanesiyle eve döner… Buna karşılık Kahraman’dan da bir adım atmasını beklemektedir.

Kahraman Elif’e, taşıdığı bebeğin annesinin, kendisi olduğunu söylemeyi istemektedir. Yaşadıklarından sonra kocasının bu kararı vermesi Defne’yi iyice çıldırtır. Artık yolun sonuna gelmişlerdir.  Defne’nin intihar girişiminde bulunması herkesi sarsarken, Şükran Defne’yle ilgili bir sırrı öğrenir. Bu sır şok etkisi yaratacak ve Yörükhan ailesinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 12. BÖLÜM FRAGMANI

Kahraman ve Defne yol ayrımında! Tamam mı, devam mı?

Defne ve Kıymet’in sakladığı gerçeği öğrenen Kahraman çılgına döner. Bir tarafta annesi, diğer tarafta karısı. Kahraman ikisini de karşısına alıp, bunun hesabını sorar.  “O bebeğin annesi Elif, ne demek?”

Yörükhan konağında bütün taşlar yerinden oynarken, Elif annesinin bilerek hapiste tutulduğunu öğrenince kardeşi Nazlı’yla birlikte evi terk eder.  Elif’le konuşmak isteyen Kahraman ise, beklenmedik bir tepkiyle karşılaşır. Elif’in, Yörükhanlara hiçbir şekilde güveni kalmamıştır… Kahraman’a bile.

Bütün bunlardan habersiz olan Ziya bey ise, aileye veliaht gelecek olmasının sevincini yaşamaktadır.  Diğer taraftan Kadir’in Ziya ve Yakup’la ilgili olarak aldığı karar, Kahraman’ı şaşırtır. Ama her ne olursa olsun, desteğini hiçbir zaman esirgemeyecektir.

Bu arada Kahraman’ın Celal’in yanında olduğunu öğrenen Defne, son bir umutla Kahraman’ı görmeye gider. Ama,gördüğü manzara karşısında çılgına döner. Elif Kahraman’ın yanındadır. Defne’ye göre “mutlu aile” tablosu tamamlanmıştır.  O sinirle ağzından telafisi mümkün olmayan bir söz çıkar. “Boşanalım.”

Kahraman’ın vereceği cevap mutlu aile tablosunun geleceğini de belirleyecektir. Tamam mı, devam mı?

11. BÖLÜM FRAGMANI

kaderimin-yazıldığı-gün

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİSİ KARAKTERLERİ-KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR?

ÖZCAN DENİZ / KAHRAMAN Yörükhan
Yörükhan ailesinin en değerli ferdi. Babasının yaşlanmasıyla birlikte yönetim onun elinde. Defne’yle evli… Karısı, çocuk için zorlamasa kendisi hiç düşünmüyor.  Biliyor ki onların çocuğu olmayacak. Karısını boş yere üzmenin bir alemi yok. Ama içinden geçen, baba olsa ne iyi olur…

HATİCE ŞENDİL /  ELİF Doğan
Sultan ve Durmuş Ali’nin ilk çocuğu… Antakya’da ailesiyle beraber yaşarken, babası Maksut’la zorla evlendirmek ister. Elif buna karşı çıkınca kendisini asla düşünemeyeceği olayların içinde bulur.  Kader kendi ağlarını örmektedir…

BEGÜM KÜTÜK YAŞAROĞLU/ DEFNE Yörükhan
Kahraman’ın karısı… Yıllar önce hamileyken, geçirdiği trafik kazası sonucunda, karnındaki bebeğini kaybettiği, gibi doğurganlığını da yitirmiş… Çocuk sahibi olmak için her şeyi yapmaya hazır, yeter ki bir bebeği olsun ve kendisine “anne” desin. Belki de sonra pişman olacak bir yola girmek üzere…

GÜRBEY İLERİ / KEREM Serter
Kahraman’ın ablası Meryem’in oğlu… Babasının ölümünden sonra kendisiyle sürekli ilgilenen dayısı Kahraman’ın sözünden hiç çıkmıyor… Elif’e olan aşkı, kendisini hiç tahmin etmeyeceği bir yola sürükleyecek, dayısıyla karşı karşıya getirecektir.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİSİNİN GENEL HİKAYESİ 

Antakya’da başlayan hikaye

Dizi, Antakya’lı köklü Yörükhan Ailesi ile sıradan tarım işçisi genç bir kızın kaderin çizdiği yönde kesişen yollarını ve bu kesişmenin hayatlarında yaratacağı fırtınaları konu alacak. Özcan Deniz dizide Kahraman Yörükhan karakterini canlandıracak. Özcan Deniz, aileyi geleceğe taşıyacak 3 erkek evladın ortanca oğlu Kahraman Yörükhan olarak
ekranlara gelecek. Çekimleri Antakya’da devam eden dizide, Yörükhan’ların gözbebeği Kahraman’ın hikayesi, sıradan bir tarım işçisi ailenin kızları Elif ile yollarının
kesişmesi ve bu kesişme sonrası her iki ailenin hayatlarında kopan fırtınalar etrafında kurgulanıyor. Hatice Şendil ise dizide Özcan Deniz’in aşkı tarım işçisi Elif rolünü oynayacak.

10. BÖLÜM KONUSU

Defne ile Elif arasındaki gerilim gittikçe artıyor! Herkesin Elif’e gösterdiği ilgi Defne’yi çıldırtır. Elif’i konaktan göndermek için harekete geçer. Kıymet’in ise tavrı nettir. “Bebek doğacak… Sen istesen de istemesen de.” Bu arada bebeğin erkek olduğu bilgisi geçici bir barış sağlasa da, sular durulmaz. Defne kocasını kaybedeceği korkusuna kapılır. Kahraman büyük sırrı öğreniyor! Kahraman ise karısıyla sorun yaşarken, diğer taraftan da Kadir konusunda ailenin bütün bireylerini karşısına alır. Yörükhan konağı temellerinden sarsılırken, Kahraman en önemli sırrı öğrenir. Bebeğin annesi Elif. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. 30 Aralık Salı Günü Saat 20:30’da Star TV’de…

KADERİM YAZILDIĞI GÜN 10. BÖLÜM FRAGMANI

kaderimin-yazıldığı-gün

9. BÖLÜM KONUSU

“Müdahale etmezsek anneyi kaybedebiliriz.. Müdahale edersek bebek ölür..”

Kahraman, Kıymet ve Defne yoğun bakımdaki Elif’in durumunu öğrenmeye geldiklerinde bu haberle karşılaşırlar. Bir karar verilmesi gerekmektedir.

Kahraman ilk olarak anneyi, Kıymet ise bebeği sormuştur. Bu durum Defne’nin gözünden kaçmaz. Elif’in kararı ise hepsini şaşırtacaktır. Bu sırada Maksut tutuklu olduğu nezarethanede hala Elif’in adını sayıklamaktadır. Hastane kapısındaki Veysel

ise Maksut’a bildirmek üzere Elif’in durumunu öğrenmeye çalışır. Elif’in hamile olduğunu duyan Veysel dehşete kapılır. Bu haberi Maksut’a verdiğinde kim bilir neler olacaktır! Maksut’un gözaltına alındığını duyan Harun küplere biner. Adamlarına onu bulup kurtarmaları için talimat verir.

Kerem İngiltere’ye gitmekten vaz geçerek Kahraman’la tartıştığı için üzgündür. Dayı-yeğen bu kırgınlığı telafi için konuşurlar fakat bu kez de konu Elif’e gelir ve yine gergin ayrılırlar. Kahraman Elif yüzünden hem Defne ile hem Kerem’le tartışmış olduğunun farkına varır. Dertleşmek için Cemal’in yanına gider. Bu sırada Maksut içerden çıkmış ve Elif’in hamile olduğunu duymuştur. Silahını kapar, Yörükhan sülalesinin kökünü kazımaya yemin eder ve Elif’i hastaneden çıkaran Kahraman’ın peşine düşer.

8. BÖLÜM KONUSU
Kahraman Defne’yi kurtarabilecek mi? Elif düşük tehlikesi ile karşı karşıya!

Bebeğin kalp sesini dinlemek için gittikleri hastanede, Elif fenalaşmış, Defne’ye babasının düştüğü haberi gelmiştir. Kahraman ve Kıymet hastanede kaygıyla beklerken, Maksut Defne’yi kaçırır. Elif’i geri alabilmek için Defne’yi rehin tutar.

Kadir kararını vermiştir, Kerem’e babası olduğunu açıklayacaktır. Ancak onların buluştuğunu haber alan Yakup, Kadir’i arar ve acele görüşmek ister. Doktor Elif’in Kahraman’ı görmek istediğini haber verir. Elif bebeği iyi koruyamadığı için üzgündür, düşük ihtimali onu perişan etmiştir. Kahraman Elif’e güvendiğini söyler. Kahraman karışık duygularla Elif’in yanından çıktığında Maksut’un telefonuyla allak bullak olur; karısı Maksut’un elindedir. Konaktakiler bütün bu olup bitenlerden habersizdirler. Durumdan kuşkulanan Şükran Aysel’e Halil’i aratır fakat Halil sır vermez. Kıymet, konağa döndüğünde Elif’in yokluğuna bahane olarak, Defne’nin babasına bakmak için bir süre yalıda kalacağı yalanını uyduruverir. Lojistik işine güvenen Yakup ise Kadir’e yeni bir teklifle gitmiştir. Aklı bir yandan hastanede, bir yandan Defne’de olan Kahraman Maksut’un izini sürmeye başlamıştır. Elif ve bebek hayata tutunmaya çalışırlarken zamana karşı bir yarış başlar. Kahraman Defne’yi kurtarabilecek midir?

8. BÖLÜM 2. FRAGMANI

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

7. BÖLÜM KONUSU
Maksut Elif’i kaçırıyor! Ver Elif’i, al Defne’yi…
Bebeğin kendisinden olmadığını öğrenen Defne, hayatının en zor ve acımasız kararını verir. Bu çocuk asla doğmayacak!

Bu amaçla bir karışım hazırlatır. Bebeğin düşmesini sağlayacak bir ilaç. Bebek düşecek ve Elif bu evden gidecek.

Karısının planından habersiz olan Kahraman ise, Meryem’i rahatsız eden bir adamın izini sürmektedir.  Bu arayış sonunda öldü diye bildiği Kadir’le karşılaşır. Yörükhan Ailesi’nin yıllardır sakladığı bu sır ortaya çıkmıştır. Bir tarafta babasız ve kocasız kalan ablası ve yeğeni, diğer tarafta abisi Yakup ve babası Ziya. Kahraman sonucu ne olursa olsun bu sırrın hesabını sormakta kararlıdır.

Diğer tarafta ise, herkese varlığını unutturan Maksut, Defne’yi kaçırır. Sevdiği, hayattaki tek aşkı Elif’e kavuşmak için yapması gereken tek şey kalmıştır. Kahraman’ı arayıp, takas yapmayı önerecektir. Defne’ye karşılık Elif…

 

 

Star TV’nin duygu yüklü sevilen dizisi “Kaderimin Yazıldığı Gün”ün kadrosuna yeni bir isim eklendi. “Pis Yedili” ve “Ah Neriman” dizileriyleÇağlar-Sayın adından söz ettiren yakışıklı ve başarılı oyuncu Çağlar Sayın, 6. bölümde dizinin kadrosuna dahil oldu. Genç oyuncunun ‘Furkan’ isimli zengin, kötü ve takıntılı bir genci canlandırdığı dizi, salı günü saat 20:00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

YENİ BÖLÜM KONUSU

Maksut Elif’i kaçırıyor! Ver Elif’i, al Defne’yi…
Bebeğin kendisinden olmadığını öğrenen Defne, hayatının en zor ve acımasız kararını verir. Bu çocuk asla doğmayacak!   Bu amaçla bir karışım hazırlatır. Bebeğin düşmesini sağlayacak bir ilaç. Bebek düşecek ve Elif bu evden gidecek.

Karısının planından habersiz olan Kahraman ise, Meryem’i rahatsız eden bir adamın izini sürmektedir.  Bu arayış sonunda öldü diye bildiği Kadir’le karşılaşır. Yörükhan Ailesi’nin yıllardır sakladığı bu sır ortaya çıkmıştır. Bir tarafta babasız ve kocasız kalan ablası ve yeğeni, diğer tarafta abisi Yakup ve babası Ziya. Kahraman sonucu ne olursa olsun bu sırrın hesabını sormakta kararlıdır.

Diğer tarafta ise, herkese varlığını unutturan Maksut, Defne’yi kaçırır. Sevdiği, hayattaki tek aşkı Elif’e kavuşmak için yapması gereken tek şey kalmıştır. Kahraman’ı arayıp, takas yapmayı önerecektir. Defne’ye karşılık Elif…

7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 6. BÖLÜM KONUSU

Elif’in karnındaki bebeğin annesi kim? Çocuğu olamayacağı gerçeğini öğrenen Defne, soluğu Kıymet’in yanında alır.

Defne’nin yalancı hamileliğini öğrenen Kahraman, karısına anlayışla yaklaşma çabasındadır.  Bütün bunlardan habersiz olan Elif’ ise, bebekten sonraki hayatını düşünmektedir. Kardeşinin, annesinin hayatı kendisine bağlıdır. Acaba bu hayat nasıl şekillenecektir?

Şirketteki yükselişinden sonra kendisini her konuda söz sahibi olarak gören Yakup, karısıyla birlikte davet verecektir. First Lady havasına giren Şükran, davete aile dışından birisini daha katar. Elif’i… Güzelliğiyle herkesi şaşırtırken, davette beklenmedik kıskançlıklara yol açar Elif’in varlığı. Kıymet ve Defne arasındaki bu gizemli savaş, Yörükhan konağındaki herkesi derinden sarsacaktır.

Kaderimin Yazıldığı Gün 6.Bölüm 2.Fragmanı

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 6. BÖLÜM FRAGMANI

Salı’nın yıldızı “Kaderimin yazıldığı gün” oldu

“Kaderimin Yazıldığı Gün”  ekrana gelen beşinci bölümüyle iki grupta reytinglerde birinciliğe oturdu.

Birinciliği kaptırmıyor!
Kaderimin Yazıldığı Gün; 20+ABC1’de; yüzde 7,28 reyting ve yüzde 17,15 izlenme payı , Tüm kişilerde;  yüzde 6,93 reyting, yüzde 17.88 izlenme payı  ile milyonları ekran başına kilitledi ve yine günün en çok izlenen dizisi oldu. Dizi, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de  5,44 reyting ve 14,65 izlenme payı ile gecenin en çok izlenen ikinci yapımı oldu. oldu.
Antakya’nın en köklü ve en varlıklı ailelerinden Yörükhan’ların bir varis sahibi olmak uğruna kaderlerinin akışını değiştiren olayları anlatan “Kaderimin Yazıldığı Gün” her Salı Star’da.
kaderimin-yazıldığı-gün-dizisi-4-1 5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

4. BÖLÜM KONUSU

Yörükhanlarda taşlar yerinden oynuyor
Kıymet Hanım, hayatının en büyük sırrı olan bebekle ilgili raporu kaybeder. Birinin eline geçmesi an meselesidir. Ziya Bey, “Sen ölü bir adamsın” dediği Kerem’in babası Kadir’i ne pahasına olursa olsun susturmaya çalışmaktadır. Yakup ise, babasını tehdit ederek şirketin yönetimini ele geçirir. Kahraman’ın bu duruma tepkisi ne olacaktır?

YENİ BAŞLAYACAK İDDİALI DİZİLER İÇİN TIKLAYIN

Defne Elif’i kıskanmaya başlıyor
Kocasının Elif’e yakınlığından rahatsız olan Defne’nin içi içini yer, Elif’e gittikçe daha sert davranmaya başlar. Kahraman, yaşadıkları  bunca gerilimden sonra, iyi geleceği düşüncesiyle  Elif’le tekne gezintisine çıkar. Kolay kolay pes etmeyeceğe benzeyen Maksut ise , attığı beklenmedik bir adımla, bebeğin hayatını tehlikeye sokar.  Yörükhan konağında artık bütün taşlar yerinden oynamaktadır.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 4. BÖLÜM FRAGMANI

ÖZCAN DENİZ’DEN KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN HATIRASI! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 3. BÖLÜM KONUSU

Yörükhan konağında olaylar gittikçe karışıyor!
Yörükhan konağında olaylar gittikçe karışmaktadır.  İlk görüşte Elif’e aşık olan Kerem’in yolu hayatta en güvendiği insanla, dayısı Kahraman’la kesişecektir. Ailenin en büyüğü Ziya Bey ise, kucağına alacağı bir torunun heyecanını yaşamaktadır. Elif’in varlığı, her gecen gün daha da vazgeçilmez noktaya gelecek gibidir.  Ancak, iki kadının, hamile olan Elif ile, kendisine hamilelik rolü düşen Defne’nin yıldızları hiçbir zaman barışmayacaktır. Birisi kazanana kadar… Ancak bütün bu olaylardan önce Kahraman ve Elif’in Maksut belasından kurtulmaları gerekmektedir… İkisi de namlunun ucundadır…

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 3. BÖLÜM FRAGMANI

YÖNETMEN DEĞİŞTİ

Star TV’nin geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Kaderimin Yazıldığı Gün’ün yönetmeni değişti!

O3 Medya imzalı Kaderimin Yazıldığı Gün’ün yönetmenliğini Ulaş Inaç üstleniyordu. Ancak dizinin yönetmeni değişti. Dizinin yeni yönetmeni ise daha önce Kurtlar Vadisi Pusu, Elde Var Hayat ve Behzat Ç dizilerini yöneten Sadullah Şentürk oldu.

Star TV’nin başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Gürbey İleri’nin yer aldığı “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisi 2. bölümüyle 21 Ekim Salı akşamı 20.30’da..

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 2. BÖLÜM KONUSU

“Ben denize düştüm, siz elime sarıldınız” Defne, hayatta en çok istediği şeye, bir çocuk sahibi olmaya çok yaklaşmıştır artık. Elif, taşıyıcı anneliği kabul ederek, hem annesi hem de kardeşine umut olmuştur. Kahraman, taşıyıcı anne olarak karşısında Elif’i görünce çok şaşırır. Hatay’da, tarlada gördüğü kız, şimdi karısıyla kendisinin çocuğunu taşımaktadır. Bütün bunlar olurken, Elif’in annesini görmek için kimseye haber vermeden evden kaçması, Kahraman’la aralarında gerilime neden olur. Bir anlamda şimdiye kadar konuşulmayanlar dile gelmiştir. Elif’in söylediği, “Ben denize düştüm. Siz elimden tuttunuz. Bütün hikaye bu.” sözü, Kahraman’ın gerilmesine neden olur. Bütün bunlardan habersiz, aklı Hatay’daki düğünde gördüğü Elif’te kalan Kerem ise, her seferinde Kahraman’a aşkını dile getirmektedir. Kahraman, bu durumdan dolayı gergin ve çaresizdir. Diğer tarafta Elif’e olan aşkından vazgeçmeyen Maksut, İstanbul’a gelerek iz sürmeye başlar. Nereye giderse gitsin, ne pahasına olursa olsun Elif’i bulacaktır. Sevdiği kızın Yörükhanların himayesinde olduğunu öğrenmesi işin rengini değiştirse de, Maksut kararlıdır. Bir yandan çocuk sahibi olacağı için çok mutlu olan Defne… Diğer yandan Elif ve karnında taşıdığı bebek… Artık Kahraman’ın atacağı her adım, olayların seyrini belirleyecektir. 21 Ekim Salı Günü Saat 20:30’da Star TV’de…

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 2. BÖLÜM FRAGMANI

Büyük bir merakla beklenen dizide Özcan Deniz, “Kahraman Yörükhan” rolü ile sevenleriyle buluşacak. Begüm Kütük ise “Defne” karakteri ile Özcan Deniz’in eşini canlandıracak. Güzel oyuncu Hatice Şendil, “Elif” rolü ile  çocukları olmayan Yörükhan ailesine taşıyıcı annelik yapacak. Gürbey İleri ise “Kerem” karakteri ile Kahraman’ın yeğeni olacak.

1. BÖLÜM KONUSU

Her yıl olduğu gibi bu yılda Yörükhan ailesi Antakya’da buluşur. Nar hasatının ilk ürününü, herkese bolluk, bereket ve huzur getirmesi dileğiyle toplayacaklardır. Her şey yolunda giderken Kıymet Hanım’ın oğlu Kahraman’ı ve gelini Defne’yi kastederek söylediği  “İnşallah kendi torunumuzu da görürüz…” sözü ortalığı karıştırır. Çocuk doğuramayan kadın olarak suçlanması Defne’yi çok üzer, Kahraman da bunun üzerine ailesine ağır konuşur. Bu olaydan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Defne, üzerindeki bu “eksikliği” gidermek için nasıl olursa olsun bir çocuk ister. Bu istek Kıymet Hanım için bulunmaz bir fırsattır. Gelini artık doğru yolu bulmuştur. Kendisi de bu uğurda elinden geleni yapacaktır.  Gelini için bir taşıyıcı anne bulacaktır. Bu kişi kim olur diye düşünürken “kısmet” ayağına gelir… Elif… Antakyalı bu genç kız çok zor durumdadır. Başından bir felaket geçmiştir. Babası borçları için kendisini bir adama satmak üzereyken annesi karşı çıkmış, kazayla babasını öldürmüştür. Apar topar kaçarak, İstanbul’a gelmişlerdir. Anne yakalanıp hapishaneye girmiş, Elif ise hasta kardeşi Nazlı ile beş kuruşsuz ortada kalmıştır. Taşıyıcı anne bu genç kız olacaktır. Elif’in zaten itiraz edecek bir hali yoktur. Görev bittiğinde, Yörükhan ailesi bir “veliahta” kavuştuğunda, sessizce kaybolacak, kendi hayatına geri dönecektir.

Ama işler planlandığı gibi gitmez. Genç ve güzel Elif erkekler tarafından fark edilir. Nerede duracağı belli olmayan bir süreç başlamıştır.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİSİNİN SETİNDE KRİZ ÇIKTI

Star TV’nin yeni dizisi “Kaderimin Yazıldığı Gün”ün setinde kriz çıktı.

İddiaya göre senarist Sema Ali Erol, başrol oyuncusu Özcan Deniz’in sürekli senaryoya müdahale etmesi yüzünden işi bıraktı. Erol, bu kararın ardından “Aşkın Kanunu”na transfer oldu.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ ANTAKYA’DA

Star TV’nin yeni dizisi ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ün çekimleri Antakya’da devam ediyor. Dizi, Antakya’lı köklü Yörükhan Ailesi ile sıradan tarım işçisi genç bir kızın kaderin çizdiği yönde kesişen yollarını ve bu kesişmenin hayatlarında yaratacağı fırtınaları konu alacak.
YENİ ROLÜ İÇİN 10 KİLO VERDİ
özcan-deniz-hatice-şendilSon iki yıldır güçlü hanım ağa “Dila Hanım” rolü ile ekranlarda büyük hayran kitlesi edinen Hatice Şendil, yeni rolü tarım işçisi “Elif” için tam 10 kilo verdi. 2 yıl boyunca canlandırdığı Dila Hanım karakterinden sıyrılmak ve 20’li yaşlarındaki masum Elif’i canlandırmak için crossfit ve pilatesle tam 10 kilo veren Hatice Şendil, partneri Özcan Deniz ile izleyenleri kendine hayran bırakacak.

KARI-KOCA OLDULAR
Dizide Özcan Deniz Kahraman Yörükhan’ı, Begüm Kütük Yaşaroğlu ise eşi ‘Defne’yi canlandıracak. Yörükhan Ailesi’nin gelinini oynayan Yaşaroğlu, kaderin onu sürüklediği pek çok durumla karşı karşıya kalacak.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU VAR
Sezonun en merak edilen işleri arasında yer alan ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’de Hatice Şendil, Gürbey İleri, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan
Meriçliler de rol alıyor. Dizi, Yörükhan’ların gözbebeği Kahraman ve karısı Defne’nin; ‘Elif’ ile yollarının kesişmesi etrafında kurgulanıyor. Yapımcılığını O3 Turkey Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Ulaş İnaç var. Dizinin ilk tanıtımı Aras Bulut İynemli’nin sesiyle yayınlandı. Dizinin proje tasarımını Aynur Sayar ve uygulayıcı yapımcı Cengiz Çağatay. Çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ yakında Star ekranlarında olacak.

hatice-şendil-elif

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 1. BÖLÜM İLK FRAGMANI

ARKA SIRADAKİLERİN GENÇ OUNCUSU KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİSİNDE

Star TV’nin iddialı dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu!​

Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Gül Onat, Metin Çekmez, Goncagül Sunar ve Gürbey İleri’nin yer aldığı, yönetmenliğini Ulaş İnaç’ın yaptığı O3 Medya imzalı dizisin kadrosuna Arka Sıradakiler ve Boynu Bükükler dizisinde rol alan Anıl Altan dahil oldu.​

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Star TV’nin yeni sezondaki iddialı dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin çekimleri başladı!

Yapımcılığını Saner Ayar’ın ortağı olduğu O3 Turkey’in üstlendiği, başrollerine Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Gürbey İleri’nin yer aldığı yönetmen koltuğunda ise daha önce Yer Gök Aşk dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Atıl-Ulaş İnaç kardeşler oturacağı Kaderimin Yazıldığı Gün’ün çekimleri başladı.

Dizi, Antakyalı köklü Yörükhan Ailesi ile sıradan tarım işçisi genç bir kızın kesişen yollarını konu alıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün yakında Star’da!

kaderimin yazıldıgı gun

GÜRBEY İLERİ KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİSİNDE

Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Şehzade Mehmet karakteriyle ünlü olan Gürbey İleri’in rol alacağı yeni dizisi belli oldu.

Başrolerinde Özcan Deniz ve Hatice Şendil’in oynayacağı ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Son olarak atv’de ekrana gelen ‘Yasak’ dizisinde yer alan Gürbey İleri yeni dizinin kadrosuna dahil oldu. Gürbey İleri, yeni dizide ikinci erkek başrol olarak ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizide ‘Kerem’ karakterine hayat verecek genç oyuncu, Özcan Deniz’le dayı-yeğen olarak kamera karşısına geçecek.

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİSİNİN BAŞROLÜNÜN BEGÜM KÜTÜK KAPTI

Verilen astronomik ücretlerle dikkat çeken Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizi filmin başrol sorunu nihayet çözüldü. Songül Öden, Belçim Bilgin ve Ceyda Düvenci’nin ardından rolü Begüm Kütük kaptı.

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin başrolünü Begüm Kütük kaptı. Haberin devamı için tıklayın

HATİCE ŞENDİL KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİSİNDE

Yapımcılığını Saner Ayar’ın ortağı olduğu O3 Turkey’in üstlendiği, başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Ceyda Düvenci’nin olduğu yönetmen koltuğunda ise daha önce Yer Gök Aşk dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Atıl-Ulaş İnaç kardeşler oturacağı Kaderimin Yazıldığı Gün’ün kadrosuna bu sezon Gold Film’in Show TV’de ekrana gelen sevilen drama dizisi ‘Dila Hanım’da rol alan güzel oyuncu Hatice Şendil katıldı.

Kaderimin Yazıldığı Gün Star TV’nin başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Gürbey İleri’nin yer aldığı “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisi Ekim ayında başlayacak.

Kaderimin Yazıldığı Gün
Star TV’nin başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Gürbey İleri’nin yer aldığı “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisi Ekim ayında başlayacak.

‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisinde Ceyda Düvenci, Özcan Deniz’in eşini canlandıracak.Atıl – Ulaş İnaç kardeşlerin yöneteceği dizide Özcan Deniz, Ceyda Düvenci ve Hatice Şendil’in canlandırdığı iki kadının arasında kalacak.

ÖZCAN DENİZ İKİ KADIN ARASINDA

Yapımcılığını Saner Ayar’ın ortağı olduğu O3 Turkey’in üstlendiği Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin yönetmen koltuğunda daha önce Yer Gök Aşk dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Atıl-Ulaş İnaç kardeşler oturacak.

Yeni sezonun iddialı dizilerinden Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin kadrosuna Ceyda Düvenci dahil oldu.

Başrolünde Özcan Deniz’in yer aldığı ve partneri için Belçim Bilgin ve birçok oyuncunun ismi geçen Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi için çalışmalar tüm hızla devam ederken dizinin kadın oyuncularından bir tanesi belli oldu.

Star Tv’de yayınlanacak olan dizide , Özcan Deniz’e eşlik edecek isim, son olarak Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol alan ve Doktorum programını sunan güzel oyuncu Ceyda Düvenci oldu. Dizinin diğer kadın başrolü için çalışmalar devam ediyor.

STAR TV’DE YAYINLANACAK
Yapımcılığını O3 Yapım’ın üstlendiği ve Özcan Deniz ile Hatice Şendil’in başrollerinde yer alması beklenen “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisi başlamadan kanal değiştirdi. Yeni dizi Star TV’de ekrana gelecek. Dizinin oyuncu ve senaryo çalışmaları hala devam ederken, dizinin Altan Dönmez’in yöneteceği konuşuluyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezonda Star TV ekranlarında!

Özcan Deniz, yeni dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün için bölüm başına 96 bin TL’ye anlaştı.

PERRAN KUTMAN’DAN YENİ DİZİ – DİZİNİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYIN

Özcan Deniz başrolünü Ece Uslu ve Yavuz Bingöl’le paylaştığı ‘Karagül’le yollarını, yeni dizi anlaşması sebebiyle ayırdı. Deniz, ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ adlı dizi için iki hafta önce rekor bir ücrete imza attı.

Oyuncu, yapımcılığını O3 Turkey’in üst-lendiği dizi için bölüm başına 96 bin TL’ye anlaştı. Bir sezonluk ödemenin geçen ay peşin yapıldığı öğrenildi. Deniz’in dizideki partneri olarak Belçim Bilgin’in adı geçiyor.

Show TV’de yayınlanacağı konuşulan dizinin yönetmenliğini ise ‘Ya Sonra’ filminde ve ‘Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam’ dizisinde birlikte çalıştığı Altan Dönmez yapacak.

Yaza film çekecek

Özcan Deniz, ‘Karagül’ün sezon finalinde son kez ekrana gelecek. Şükrü Avşar’la ortaklığı devam eden Deniz, yazın çekeceği filmin hazırlıklarına devam ediyor.

EKRANLARIN YENİ DİZİSİ AŞKTA VE SAVAŞTA – DİZİNİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYIN

Yaza film çekecek

Özcan Deniz, ‘Karagül’ün sezon finalinde son kez ekrana gelecek. Şükrü Avşar’la ortaklığı devam eden Deniz, yazın çekeceği filmin hazırlıklarına devam ediyor.

KONUŞULAN ÜCRETLER:

Necati Şaşmaz: 80 bin TL
Kıvanç Tatlıtuğ: 70 bin TL
Halit Ergenç: 60 bin TL
Kenan İmirzalıoğlu: 60 bin TL
Erkan Petekkaya: 55 bin TL
Burak Özçivit: 30 bin TL
Okan Yalabık: 25 bin TL

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...