Kadın dizisinin konusu ve oyuncuları

Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un dizisi Woman uyarlaması Kadın’ın konusu ve oyuncu kadrosu belli oldu

13 Eylül 2017 Çarşamba, 00:30

Kadın dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alacak? Özge Özpirinçci’nin yeni dizisi Kadın hakkındaki tüm bilgiler haberimizde…

Fox TV’de Eylül 2017’de yayınlanmaya başlayacak olan Japon dizisi Woman uyarlaması olan Kadın dizisinde Özge Özpirinççi ve Caner Cindoruk başrollerde oynuyor. Çekimleri başlayan Kadın dizisi setinden ilk kareler yayınlandı.

Eşini kaybettikten sonra iki çocuğuyla yaşam mücadelesi veren bir kadının dramını anlatan ”Kadın” yeni sezonda FOX TV’de!

Woman dizisinden ülkemize Medyapım imzasıyla uyarlanacak olan dizinin kadrosunda Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil yer alıyor.

Yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’in üstleneceği dizinin yapımcılığı Med Yapım ve MF Yapım üstlenirken, yönetmenliğini ise Merve Girgin Aytekin yapıyor. Senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı Woman – Kadın dizisi yeni sezonun en iddialı yapımları arasında yer alıyor.

KADIN DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR ?

Kadın dizisi , yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor.

“Kocasını beklenmedik bir kazada kaybeden ve iki çocuğuna bakmak zorunda kalan Koharu, 20 sonra annesiyle bir araya gelmeye çalışırken ailesinin geçimini sağlamak için uğraşır”

“Woman” hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü…

Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailenin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır.

 

FOX Türkiye’de yeni sezonda ekrana gelecek olan Kadın dizisine ünlü bir isim daha katıldı. Başrolünde Özge Özpirinççi’nin rol alacağı Kadın dizisine, Bennu Yıldırımlar da katıldı. Bennu Yıldırımlar dizide, Özge Özpirinççi’nin annesini canlandıracak.

Yapımcılığını Med Yapım’ın yaptığı, romancı Hande Altaylı’nın dilimize uyarladığı ve senaryosunu yazdığı Japon dizisi Woman (Kadın)’ın yönetmenliğini Merve Girgin üstleniyor.

Hande Altaylı’nın hikayesini ülkemize uyarladığı dizi, eşini kaybettikten sonra iki çocuğuyla yaşam mücadelesi veren bir kadını canlandırıyor.

 

 

You must be logged in to post a comment Login