Kağıttan Hayatlar’ın çocuk oyuncusu kim? Kağıttan Hayatlar Ali’yi canlandıran Emir Ali Doğrul kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

Netflix’in yeni Türk filmi Kağıttan Hayatlar büyük beğeni topladı. Çağatay Ulusoy’un başrolde oynadığı Kağıttan Hayatlar’da Ali rolücü canlandıran çocuk oyuncu Emir Ali Doğrul performansıyla herkesi kendisine hayran bıraktı. Peki Kağıttan Hayatlar Ali’yi canlandıran Emir Ali Doğrul kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

 

KAĞITTAN HAYATLAR KONUSU

Genç bir adam olan Mehmet, kağıt toplayarak geçimini sağlar. Onun bu hayattaki en büyük destekçisi ise Tahsin Baba’dır. Mehmet’in yaşamı, hayatına Ali adında 8 yaşındaki bir çocuğun girmesiyle bambaşka bir hal alır. Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışan Mehmet, bu sırada küçük çocukla arasında farklı bir bağ kurar.

KAĞITTAN HAYATLAR’IN ÇOCUK OYUNCUSU KİM?

Çocuk oyuncu Emir Ali Doğrul 13 Nisan 2011 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. İlkokul öğrenimi devam ediyor. İzmir Güzeli Ajans‘a bağlı olarak oyunculuk yapıyor.

Kamera karşısına ilk kez 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan “Egenin Hamsisi” dizisiyle geçti ve bu dizde Eşrefcan Kuru karakterini canlandırdı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kağıttan Hayatlar’ın çocuk oyuncusu kim? Kağıttan Hayatlar Ali’yi canlandıran Emir Ali Doğrul kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

x