Kalbimin Sultanı dizisi konusu ve oyuncuları

Kalbimin Sultanı dizisi konusu nedir oyuncular kimler ? Star TV Kalbimin Sultanı dizisi hakkında yeni haberler..

Star TV ekranlarında Osmanlı döneminde geçen Kalbimin Sultanı isimli ilginç bir romantik komedi dizisi başlıyor..

Kalbimin Sultanı dizisinin yapımcılığını Burhan Özkan üstlenirken, yönetmenliğini ise Kerem Çakıroğlu yapacak. Dizide başrolleri ise Engin Hepileri, Ali Ersan Duru, Alexandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Itır Esen paylaşacak.

Yeni dizi Kalbimin Sultanı Osmanlı Sarayı’nda geçen bir romantik komedi olayını konu alıyor. Kerem Çakıroğlu’nun yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin ilk bölümünde dünyaca ünlü bir isim de supervizör olarak görev alacak.

Medyatava’da Birsen Altuntaş’ın haberine göre, daha önce Filinta için İzmit’e gelen Lost ve Prison Break dizilerinin yönetmeni Bobby Roth, “Kalbimin Sultanı”nın ilk bölümündeki dünyayı kuracak. Dizinin başrol karakteri Mahmut’u Ali Ersan Duru’nun, Anna rolünü Rus oyuncu Alexandra Nikiforova’nın oynayacağı dizide tahta geçme planları yapan Esma Sultan karakteri için Canan Ergüder, Defne Samyeli ve Emel Çölgeçen’le görüşüldü.

Aynı zamanda dizide Ali Ersan Duru’nun üvey kardeşi olan Esma Sultan rolü Emel Çölgeçen’in oldu. Usta oyuncu Itır Esen de “Kalbimin Sultanı”nda Esma Sultan’ın annesini canlandıracak. Rusya ile aynı anda ekranda olacak projenin kadrosuna ayrıca son olarak Engin Hepileri, Tuncer Salman ve Şamil Kafkas da katıldı.

Alexandra Nikiforova kimdir ? ( Kalbimin Sultanı Anna )

1993 doğumlu olan Rus güzelAlexandra Nikiforova, ilk oyunculuk deneyiminide bir rus yapımı olan 2014 yılında Otpusk po raneniju isimli proje ile gerçekleştirdi. Daha sonra Leningrad 46, Kumir ve Doktor Richter isimli projelerde rol aldı.  Ülkemizde ise ilk defa Star Tv ekranlarında yayınlanan Kalbimin Sultanı isimli dizide Anna rolünü canlandıracak.

Alexandra Nikiforova

Ali Ersan Duru kimdir ? ( Kalbimin Sultanı dizisi Mahmut )

19 Eylül 1984 Ankara doğumlu oyuncu Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü mezunudur. Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu’nda çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda Tiyatro eğitimi aldı. Daha önceden Başrolde Aşk, Hayat Devam Ediyor, Bugünün Saraylısı, Aşk Zamanı ve Şahane Damat’ın kadrosunda yer almıştır.

Itır Esen kimdir?

17 Aralık 1955 İstanbul doğumlu Türk sinema oyuncusu daha önceden Yeditepe İstanbul, Aliye, Çemberimde Gül Oya, Arka Sokaklar, Doktorlar, Deli Saraylı, Mavi Kelebekler, Fatih-Harbiye, Gamsız Hayat, Kördüğüm ve Bir Deli Sevda gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Itır Esen

Emel Çölgeçen kimdir ? ( Kalbimin Sultanı dizisi Esma Sultan )
9 Temmuz 1976 İstanbul doğumlu oyuncu Akademi İstanbul Tiyatro Bölümü mezunudur. 2004 yılında dönemin başarılı dizisi Aliye ile oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra Sağır Oda, Kara Duvak, Gece Gündüz, Arka Sokaklar, Geniş Aile, Böyle Bitmesin, Sultan, Poyraz Karayel ve Kırlangıç Fırtınası gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Emel Çölgeçen

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kalbimin Sultanı dizisi konusu ve oyuncuları

x