Kanal D 2016 yılbaşı özel programları neler?

29 Aralık 2015 Salı, 03:29

Kanal D 31 Aralık 2015 Perşembe yılbaşı akşamı hangi program ve diziler var? İşte Kanal D’nin 2016 yılbaşı akşamı yayın akışı

YILBAŞI AKŞAMI TV’DE NELER VAR? TV’DE YILBAŞI REHBERİ İÇİN TIKLAYIN

Kanal D 2016 yılbaşı için Arka Sokaklar ve Beyaz Show’a özel bölümler hazırladı. Her yıl özenle hazırlanmış programlarla ekran karşısına çıkan Kanal D bu yılda yılbaşı özel yapımlarıyla yeni yıla girecek.

O SES TÜRKİYE’DE YARIŞACAK ÜNLÜ İSİMLER İÇİN TIKLAYIN

Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği, başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan ve Şevket Çoruh’un bulunduğu dizinin yılbaşı özel bölümüne Dilberay ve Nükhet Duru konuk olacak.

Geçtiğimiz sezon Kanal D’de final yapan fakat daha sonra tekrar başlayan yılların efsanesi olmuş Arka Sokaklar Yılbaşı Özel bölümüyle saat 20.00’de ekranlarda olacak. Arka Sokaklar 2016 Yılbaşı Özel bölümünün ardından Beyaz Show başlayacak. Saat 23.15’de yayınlanmaya başlayacak olan Beyaz Show 2016 Yılbaşı Özel programına  Serdar Ortaç, Hande Yener, Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu konuk olacak. Beyaz Show gece saat 01.00’e kadar ekranlarda olacak.

Ay Yapım imzalı son filmi Delibal ile gündemde olan Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu için programda büyük sürprizler var. Delibal filminde seslendirdiği şarkıyla dikkatleri çeken Çağatay Ulusoy Beyaz Show’da canlı performansla şarkı söyleyecek. Ayrıca Beyazıt Öztürk’ün Çağatay Ulusoy için hazırladığı sürpriz skeçler de programda yayınlanacak.
SEZEN AKSU YAZDI ÇAĞATAY ULUSOY SESLENDİRDİ-İŞTE MUTLU SONSUZ

“Beyaz Show”, bu yılbaşında da sizleri yine yalnız bırakmıyor! Yılbaşı gecesi sofranıza geliyor, konuşuyor, gülüyor, güldürüyor, ailenizin tombalasına, kuruyemişine, eğlencesine ortak oluyor! Serdar Ortaç, Hande Yener, Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu Beyaz Show “Yılbaşı Özel”de!beyaz-show-yılbaşı-2016

Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show” Perşembe gecesi “Yılbaşı Özel” bölümü ile ekrana geliyor.

Müziğin, sohbetin, eğlencenin, esprinin ve kahkahanın harmanlandığı bu özel bölümünün konukları ise; müzik dünyasının dev isimlerinden Hande Yener, Türk pop müziğinin güçlü yorumcularından Serdar Ortaç, yakışıklı aktör Murat Yıldırım, her rolün kadını Ezgi Mola, başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy ve 2008 Türkiye Güzeli genç yetenek Leyla Lydia Tuğutlu…

Yılbaşı gecesi müzik de, eğlence de, espri de kahkaha da Beyaz Show’da!

Beyaz Show “Yılbaşı Özel” 31 Aralık Perşembe akşamı saat 22.30’da Kanal D’de! Sakın kaçırmayın!..

delibal

Beyaz Show 2016 yılbaşı özel programının bir diğer konuğu olan Serdar Ortaç ise sevilen şarkılarını canlı performansla söyleyecek. Türkiye A Milli Futbol Takımı için 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’na özel şarkı yapan Serdar Ortaç, milli takım şarkısını da televizyonda ilk defa seslendirecek. Hande Yener de şarkıları ve özel dans şovlarıyla stüdyo ve ekran başındaki izleyenleri coşturacak.

Serdar Ortaç ve Hande Yener Beyaz Show yılbaşı programında

Serdar Ortaç ve Hande Yener Beyaz Show yılbaşı programında

Kocan Kadar Konuş 2 Diriliş filmleri 1 Ocak Cuma günü vizyona girecek olan Ezgi Mola ile Murat Yıldırım da Beyaz Show’un konukları olacak. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım için de Beyazıt Öztürk’ün hazırladığı skeçler ekrana gelecek.

Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım yılbaşı akşamı Beyaz Show'da

Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım yılbaşı akşamı Beyaz Show’da

You must be logged in to post a comment Login