Kanal D’den Kısmetse Olur için sürpriz karar

Kısmetse Olur’da flaş değişiklik

29 Ocak 2016 Cuma, 03:00

Kısmetse Olur haftanın finali hangi gün yayınlanacak?

KISMETSE OLUR KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ ŞOKE ETTİ! “VALLAHİ İĞRENÇSİNİZ”

Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekrana gelen “Kısmetse Olur”, haftanın finali ile artık pazar akşamları ekranda olacak.

KISMETSE OLUR’DA HERKESİ ŞAŞIRTAN AŞK GEÇMİŞİ!

Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekrana gelirken artık haftanın 7 günü yayınlanacak. Cumartesi günü de yeni bölümüyle 23.30’da ekrana gelecek olan Kısmetse Olur, haftanın finali bölümüyle de artık her pazar 22.15’te ekranda olacak.

Aşkı arayan 8 erkek ve 8 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenecek, yerlerine yeni adaylar gelecek… Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmeyecek.

Gelin ve damat adayları bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak. Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödülün de sahibi olacak. Kısmetse Olur haftanın finali bölümüyle Pazar 22.15’te Kanal D’de!

You must be logged in to post a comment Login