Kanal D’nin programında sürpriz değişiklik

Kanal D’nin programında sunucu değişikliği

28 Ocak 2016 Perşembe, 16:25

Kanal D’de yayınlanan Bizden Lezzetler programının sunucusu değişti.

Yapımcılığını D Productions’un üstlendiği program ‘Bizim Lezzetlerimiz’ ismiyle Ceyhun Fersoy’un sunuculuğuyla yayına başlamıştı. Program yeni yılla birlikte ‘Bizden Lezzetler’ olarak yoluna devam etme kararı almıştı. Program ile sunucu Ceyhun Fersoy’un yolları ayrıldı. Programın yeni sunucusu ise daha önce yine Kanal D’de yayınlanan Şans Kapıda ve Şansa Davet programlarının sunuculuğunu üstlenen Yiğit Alıcı oldu.

Kanal D’nin, Türkiye’yi karış karış dolaşan, hoş sohbetli mutfaklara konuk olup, yöresel lezzetleri keşfeden en leziz programı ‘Bizden Lezzetler’ maratonuna hız kesmeden devam ediyor.

Anadolu’nun tarihi ve kültürel değerlerini, mutfak geleneklerimizi, nesilden nesile aktarılan en özel yemekleri ve sofraları tanıyacağımız, samimi mutfak sohbetlerine eşlik edeceğimiz Bizden Lezzetler’i artık Yiğit Alıcı sunuyor. Sunucu Yiğit Alıcı, her cumartesi ve pazar günleri farklı bir şehre konuk olacak, hünerli ev hanımlarının ellerinden eskimeyen, yöresel ve pratik yemek tarifleri ile ekranları lezzetlendirecek. Yiğit Alıcı’nın  sunumuyla Bizden Lezzetler cumartesi ve pazar günleri saat 12.00’de Kanal D ekranlarında…bizden-lezzetler-Yiğit-Alıcı

 

 

You must be logged in to post a comment Login