baby sensory

Kanatsız Kuşlar dizisi konusu ve oyuncular

Yaz dizisi Kanatsız Kuşlar’ın yayın tarihi belli oldu..İşte konusu ve oyuncuları

07 Haziran 2017 Çarşamba, 00:15

Kanatsız Kuşlar dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Kanatsız Kuşlar ne zaman hangi kanalda yayınlanacak? İşte Kanatsız Kuşlar dizisinden yeni haberler

ATV’de Koliba Film imzalı Kanatsız Kuşlar isimli yeni bir yaz dizisinin yayın tarihi açıklandı. Dizi  15 Haziran Perşembe akşamı ATV’de başlıyor. Kanatsız Kuşlar dizisinin yeni fragmanları yayınlanırken, konusu ve oyuncuları da belli oldu.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

KANATSIZ KUŞLAR 1. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

atv’nin sezona damgasını vuracak yeni dizisi Kanatsız Kuşlar’ın ikinci tanıtımı da yayınlandı. Koliba Film imzalı dizinin ikinci fragmanı da büyük ilgi gördü… Sosyal medyada aynen ilk tanıtımı gibi tıklanma rekorları kıran Kanatsız Kuşlar’ın yayına girmeden fanları oluştu.

KANATSIZ KUŞLAR DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Kanatsız Kuşlar İlk Tanıtım – atv

You must be logged in to post a comment Login