Kara Kutu 2. Bölüm Fragmanı

Kara Kutu 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kanal D’nin yeni dizisi Kara Kutu’nun 2. bölüm fragmanını izle.

Kanal D’nin, yapımını Pana Film’in yaptığı, senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ünlü yönetmen Serdar Akar’ın gerçekleştirdiği, başrollerinde Orhan Kılıç, Sümeyra Koç, Deniz Uğur, Hazım Körmükçü, Ali Kaptanlar, Sema Atalay, Remzi Evren, Şevval Sam ve Kerem Alışık gibi usta oyuncuların rol aldığı yeni dizisi “Kara Kutu” Salı akşamı ilk bölümü ile ekrana geliyor.

Hafızasını kaybeden eski bir istihbaratçının yaşam öyküsünün anlatıldığı dizi, aksiyon dolu macera sahneleri ile dikkat çekerken, aynı zamanda bir aşk hikayesini de konu alıyor.

İzleyicilerin yeni ekran gözdelerinden olmaya aday dizinin ilk bölüm konusu ise şöyle;
Mehmet, canından çok sevdiği eşi Canan’ı doğumuna çok az kalmasına rağmen Irak’taki iş seyahati yüzünden yalnız bırakmak zorunda kalır. Mehmet, orada bilindik bir seyahattekinden farklı görüşmelerde bulunur. Birkaç gün sonra Mehmet’in yakın dostu ve iş arkadaşı Reşit, kara bir haberle Canan’ı ziyaret eder. Mehmet, şantiyeyi basan köylülerin saldırısı sonucunda hayatını kaybetmiştir. Bu acı haberin arka planındaki kan donduran gerçek her şeyin başlangıcı olacaktır. Canan, eşi Mehmet’in öldüğünde asla inanmayacak ve onu bulacağına dair inancı hep sağlam kalacaktır. Mehmet ise bambaşka bir hayata yeni bir kimlikle başlayacaktır. Üstelik Mehmet’in yeni hayatı eskisinden çok daha karmaşık ve çok daha tehlikelidir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kara Kutu 2. Bölüm Fragmanı

x