Kara Para Aşk İspanya’da reyting rekorları kırıyor

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in paylaştığı Kara Para Aşk’ın yurtdışı macerası devam ediyor. Bugüne kadar 107 ülkede ekrana gelen ve son yıllarda ihracatta elde ettiği yüksek başarılarla ihracat rekorları kıran dizi, son olarak İspanya’da yayınlanmaya başladı. İlk bölümü geçtiğimiz akşam İspanya’nın önde gelen televizyon kanalı Nova’da yayınlanan dizi aldığı yüksek reytinglerle İspanya’da da kendinden söz ettirdi.

Dizinin yayını sırasında dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi’nin paylaşımı ise sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in rol aldığı atv’nin fenomen dizisi ‘Kara Para Aşk’, fırtınası İspanya’ya sıçradı. Dizi, yayınlandığı her ülke gibi burada da reyting rekoru kırdı

Başrollerinde Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in rol aldığı Kara Para Aşk fırtınası, tüm dünyada esiyor. 2014/2015’te atv’de ekrana gelen dizi, bugüne kadar 107 ülkede yayınlandı ve son yıllarda ihracat rekorları kırdı. İlk bölümüyle geçtiğimiz akşam İspanya’nın önde gelen televizyon kanalı Nova’da yayınlanan dizi, aldığı yüksek reytinglerle başarısını bir kez daha ortaya koydu. ‘Amor de contrabando’ ismiyle İspanyol televizyon izleyicisiyle buluşan Kara Para Aşk, 28 Mayıs’ta yayınlanan ilk bölümüyle yüzde 4,7 share elde ederek yayınlandığı kanalı gün birincisi yaptı. Bu arada geçtiğimiz gün Arjantinli futbolcu Lionel Messi’nin de Kara Para Aşk izlediği görüntüler sosyal medyada çok konuşulmuştu.

DOSTLUĞUN SİMGESİ
9 Haziran’da ülkeye gideceği konuşulan Engin Akyürek, burada kan bağışı kampanyasına destek olacak. Akyürek’in ülkeye gidişi şerefine hazırlanan afişlerde ise Türkiye ile Brezilya arasındaki dostluk işte böyle simgelendi.

YILDIZLARLA YARIŞIYOR
İspanya’dan Arjantin’e Brezilya’dan Şili’ye kadar birçok ülkede reyting rekorları kıran Kara Para Aşk’ın başarısında başroldeki Engin Akyürek’in payı büyük. Şöhreti Ortadoğu’dan Latin Amerika’ya uzanan Akyürek, hayran kitlesinin fazlalığıyla dünyaca ünlü yıldızlarla yarışıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kara Para Aşk İspanya’da reyting rekorları kırıyor

x