Kara Para Aşk’ta intihar eden Tayyar öldü mü?

Kara Para Aşk 53. bölümde Tayyar Ömer’in yanında hapishanedeki hücresinde iple kendini asarak intihar etti.

Final yapacak olan Kara Para Aşk dizisi nefes kesen bir bölümle 8 Temmuz Çarşamba akşamı 53. bölümüyle ekrana geldi. Kara Para Aşk’ta Ömer, Tayyar’la kaldığı hücrede yüzleşti ve yaptıklarının bedelini ödemesi için intihar etmesini istedi. Tayyar’da kaybeden bir insanın sonunun bu olması gerektiğini söyleyip, Ömer’in gözleri önünde kaldığı hücrede kendini kemerle asarak intihar etti.tayyar-intihar-kara-para-aşk

Dizide Ömer yıllarca aradığı babasının katilini de buldu. Babasının katili yanında çalıştırdığı kişi çıktı. Babasının öldürüldüğü sırada düşürdüğü çakmaktan babasının katiline tesadüf eseri ulaşan Ömer, abi diye bildiği kişinin katil olduğunu öğrendi.

Kara Para Aşk 15 Temmuz Çarşamba ekrana gelecek 54. bölümüyle final yapacak. İşte Kara Para Aşk final bölüm fragmanı

KARA PARA AŞK FİNAL YENİ FRAGMANI

KARA PARA AŞK 53. BÖLÜM TAYYAR İNTİHAR SAHNESİ

KARA PARA AŞK 53. BÖLÜM SON SAHNE

53. BÖLÜMDE NELER OLDU
Ömer ve Elif’in adaletin yerini bulması için hayatlarını adadıkları hikayede sona yaklaşan ikili, Tayyar’ın hak ettiği cezayı alması için ortağı Nedret’in peşine düşecek.

ARDA VE PELİN EVLENDİ

Dizinin yeni bölümünde; Arda ve Pelin’in merakla beklenen muhteşem düğünü ekrana gelecek.

Elif ve Ömer’in en yakın arkadaşları olan, iki sezon boyunca tatlı sert çekişmeleriyle milyonların beğenisini kazanan Pelin ve Arda yeni bölümde nikah masasına oturacak. Çiftin nikah şahitliğini ise Ömer ve Elif üstlenecek.
Hafızalardan silinmeyecek bir bölümle ekrana gelecek dizi sürpriz gelişmeleriyle Çarşamba akşamına damga vuracak.

Ay Yapım imzalı “Kara Para Aşk” finale bir kala çok konuşulacak yeni bölümüyle 8 Temmuz Çarşamba günü saat 21.15’de ATV’de ekrana gelecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kara Para Aşk’ta intihar eden Tayyar öldü mü?

x