baby sensory

Kara Para Aşk’ta sürpriz isim

Sevilen dizide yeni bir oyuncu daha

09 Aralık 2014 Salı, 03:17

Kara Para Aşk dizisine Demet Özdemir katıldı.

demet-özdemirAtv’nin sevilen dizisi Kara Para Aşk’a yeni bir oyuncu dahil oldu. Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek ve Erkan Can’ın rol aldığı Kara Para Aşk dizisine, Sana Bir Sır Vereceğim ve Kurt Seyit ve Şura dizilerinde rol Alan Demet Özdemir dahil oldu. Demet Özdemir dizide İpek karakterini canlandıracak. İpek karakteri, Ömer’in eski sevgilisi ve tayini gereği hikayeye dahil olan bir polis. Kara Para Aşk 28. bölümüyle 10 Aralık Çarşamba akşamı 20.00’de ATV’de..İşte Kara Para Aşk’ın yeni bölümünde yaşanacaklar

KARA PARA AŞK 28. BÖLÜM KONUSU

Elif’in özgürlüğüne kavuşmasını sağlayan Ömer, hayatı daha fazla kaçırmak istemez. Elif’e evlenme teklif etmeye karar verir. Bu anın özel olması için de bir sürpriz hazırlar. Ömer ailelerin ve arkadaşlarının huzurunda Elif’e evlenme teklif eder. Elif büyük bir mutlulukla teklifi kabul edecektir. Aşk hayatlarında huzuru ve mutluluğu yakalan çift kendilerini bekleyen tehlikelerden habersizdir. İstanbul’a gelir gelmez yeğenlerinin hayatlarında olup bitenler hakkında bilgi sahibi olmaya çalışan Nedret, öğrendikleri karşısında şaşkına dönmüştür. Ona göre olaylar kontrolden çıkmıştır. Nilüfer yalan söylemektedir, Elif evlenmek üzerdir ve Ömer’in ailesi de kendilerine pek uygun değildir. Nedret, Elif ve Ömer aşkına gölge düşürmeyi başarabilecek midir? Elif ve Ömer’in evleneceğini öğrenen Tayyar deliye döner. Bu birliktelik evliliğe giderse Ömer’in karısına evlilik hediyesi olarak kendisini hapse attıracağını düşünmektedir. Hüseyin’i çağırır ve evliliğe engel olmasını ister. Kardeşinin mutluluğu ile Tayyar arasına sıkışan Hüseyin, Tayyar’a boyun eğecek midir?
Bütün bunlar olurken cinayet şubeye atanan yeni bir isim gelecek zorlu günlerin habercisidir. Ömer’in eski sevgilisi İpek, Bursa’dan İstanbul’a tayin istemiştir. İpek’in geleceğini öğrenen Pelin ve Arda bunu Ömer’e söyleyebilecek midir?

KARA PARA AŞK 28. BÖLÜM 2. FRAGMANI

KARA PARA AŞK 28. BÖLÜM 1.FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login