baby sensory

Kara Para Aşk’tan aşk dolu sahneler

Kara Para Aşk’ta Elif ve Ömer’in gözlerden uzak baş başa geçirdikleri keyifli anlar

07 Haziran 2014 Cumartesi, 04:47

Kara Para Aşk dizisinin 12. bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı..Kara Para Aşk 12. bölümde neler olacak? Kara Para Aşk 11 Haziran Çarşamba yeni bölüm konusu ve fragmanlar video..

ELİF VE ÖMER’İN AŞK DOLU SAHNELERİ-VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in rol aldığı sezonun en beğenilen yapımı Kara Para Aşk’ın aşk kokan yeni bölüm tanıtımı heyecan yarattı. Dizinin yeni bölümünde;  Elif ve Ömer’in gözlerden uzak baş başa geçirdikleri keyifli anlar ekrana gelecek. Kara Para Aşk hayranlarını sabırsızlandıran yeni bölüm tanıtımı akıllara beklenen aşk başlıyor mu sorusunu getirtti. Kara Para Aşk’ın sürprizlerle dolu yeni bölümü 11 Haziran Çarşamba günü saat 20:00’da ATV’de…

KARA PARA AŞK 12. BÖLÜM 1. FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

YENİ BÖLÜMDE İZLEYİCİYİ NELER BEKLİYOR!

Sibel’le yaşadığı her şeyin kocaman bir yalan olduğuyla yüzleşen Ömer’in kalbi paramparça olmuştur. Ömer’in yaşadığı büyük acıya tanıklık eden Elif onu bir an olsun yalnız bırakmak istemez. Bahar’ın uyarılarına kulak asmaz ve Ömer’e destek olmak için onu alıp şehir dışına götürür. Herkesten ve her şeyden uzak harika bir gün geçirirler. Günün sonunda Ömer, Elif’e karşı başka türlü  duygular beslediğini fark eder. Ömer  gerçek hislerini Elif’e itiraf edecek midir?

Ömer’in de Elif’e aşık olduğunu anlayan Bahar harekete geçer. Ömer’e anlatacakları vardır. Bahar, Ömer ve Elif’in bir ilişki yaşamasına engel olabilecek midir? Taner’in bir elmasla sarrafa gittiğini öğrenen  Arda ve Pelin hemen harekete geçer. Artık yeni bir cinayet şüphelisi vardır. Taner’i gözaltına alacak kadar delile sahip olmayan ekip onu serbest bırakır. Soruşturmayı atlatmayı başaran Taner’i daha büyük bir tehlike beklemektedir. Tayyar Taner’deki elması öğrenmiştir.

Aslı’nın sağlığı için bebekten kurtulmaya kararlı olan Zerrin Tayyar’ı ikna etmeye çalışmaktadır. Bu sırada günlerdir kendisini aramayan Metin’e iyice öfkelenen Nilüfer Metin’in kapısına dayanır.  Metin. Nilüfer’i kendinden uzak tutmayı başarabilecek midir?

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...