Kara Sevda dizisinde Nihan’ı kim kaçırdı?

02 Mart 2016 Çarşamba, 11:58

Ay Yapım imzalı, Kara Sevda dizisi 20. bölümde Nihan’ın kaçırılması tansiyonu yükseltiyor. Heyecan dolu bölümde Nihan’ı kaçıran kişi ortaya çıktığında ekran başındaki izleyenler adeta şoke olacak.

NİHAN’I KİM KAÇIRDI?
Ay Yapım imzalı, Kara Sevda’da bu hafta Nihan’ın kaçırılması tansiyonu yükseltiyor. Dizinin yeni bölümünde, Nihan’ın bir anda ortadan kaybolması Kemal  ve Emir ‘i alarma geçiriyor. Heyecan dolu bölümde Nihan’ı kaçıran kişi ortaya çıktığında ekran başındaki izleyenler adeta şoke olacak.

Kara Sevda’nın büyük bir merakla beklenen bölümünde Nihan’ın kaçırılması adeta bomba etkisi yaratacak.  Yol ayrımında olduğu Nihan’ın kaçırıldığı haberini alan Kemal, kendi canını tehlikeye atarak sevdiği kadını bulmaya çalışacak.  Emir de olayı çözerek Nihan’a ulaşmaya çalışacak.

Güçlü ve acımasızlığıyla herkesi hayrete düşüren Emir’in bu bölümde ekrana gelecek çaresizliği ve gözyaşları izleyenleri çok şaşırtacak. Büyük bir korku yaşayan Nihan ise Kemal’in onu kurtarması için beklerken kurduğu hayallerle hayata bağlanacak.  Hilal Saral’ın yönetmenliğini üstlendiği Kara Sevda sürprizlerle dolu yeni bölümüyle 2 Mart Çarşamba günü Star TV’de ekrana geliyor.

KARA SEVDA 20. BÖLÜM FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login