baby sensory

Kara Sevda dizisi Star TV

Kara Sevda dizisi bu akşam başlıyor..İşte Kara Sevda konusu ve oyuncuları

14 Ekim 2015 Çarşamba, 17:30

Kara Sevda dizisi ne zaman başlayacak konusu nedir oyuncuları kimler? Burak Özçivit’in Kara Sevda dizisi yayın günü ve tarihi yeni fragman

Ay Yapım’ın yeni sezona damga vuracak projesi “Kara Sevda” bu akşam saat 20.00’da Star TV’de başlıyor. Dizinin ilk bölümünde Burak Özçivit’in canlandırdığı Kemal karakterinin zaman atlamalarıyla ekrana yansıyacak değişimi izleyenleri çok şaşırtacak.

Dizinin ilk bölümünde Burak Özçivit’in canlandırdığı Kemal karakterinin zaman atlamalarıyla ekrana yansıyacak değişimi izleyenleri çok şaşırtacak.

Maden mühendisliğinde okuyan Kemal’in öğrencilik yıllarından iş hayatına adım atmasıyla geçirdiği dönüşümler çarpıcı sahneler eşliğinde izleyiciyle buluşacak.  Sırasıyla öğrenci, maden mühendisi ve iş adamı olarak ekrana gelecek Kemal karakteri için başarılı oyuncu Burak Özçivit, Zonguldak’ta gerçekleştirilen maden sahnelerinin çekimi ardından sakal ve bıyıklarını keserek kısa sürede kilo verdi. Özçivit’in 3 farklı halini yansıtan sahneler, ilk bölümde ekrana gelecek.
kara-sevda-dizi-burak-özçivit
Kara Sevda; dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal ile ihtişamlı bir hayatın içine doğan ve kendini hiçbir zaman o hayata ait hissetmeyen Nihan’ın mucizeler ve imkansızlıklarla dolu aşk hikayesini konu alıyor.

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın, senaristliğini ise Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün üstlendiği dizinin ilk bölümü 14 Ekim Çarşamba günü Star TV’de ekrana gelecek. kara-sevda-dizi-leyla-kemal-nihan

KARA SEVDA DİZİSİ GENEL KONUSU
Dizinin ilk bölümünde ekrana gelecek kısaca konusu ise; Dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal, mucizelere inanmaz. Ama bir gün, kendini en büyük mucizenin içinde bulur: Aşkın içinde. İhtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan, kendini hiçbir zaman o hayata ait hissetmez. Ve bir gün, kendi dünyasından olabildiğince uzak birine aşık olur. Kemal’e. Birbirlerine son derece uzak hayatlar yaşayan Nihan ve Kemal, bu mucizevi aşkta birleşirler, denk olurlar. Birbirlerine sonsuzluk yemini ettiklerinde ise, hayatın böyle bir denkliğe izin vermediğini, ikisi de acı bir şekilde öğrenirler. Bir gecede değişen hayatları, Kemal’i uzaklara, Zonguldak’a savurur. Nihan’ı ise, yaptığı bir seçimin kollarına. Yıllar sonra bir maden kazası, Kemal’in önüne bir sınav gibi iki yol koyacaktır.  O günden sonra bir seçim, bir kara sevdaya bedel olacaktır…

KARA SEVDA’DA KİM KİMDİR? Burak Özçivit (Kemal), Neslihan Atagül (Nihan), Kaan Urgancıoğlu (Emir), Zerrin Tekindor (Leyla), Burak Sergen (Galip), Neşe Baykent (Vildan), Zeyno Eracar (Fehime), Orhan Güner (Hüseyin), Kürşat Alnıaçık (Önder), Rüzgar Aksoy (Tarık), Melisa Aslı Pamuk (Asu)

KARA SEVDA 1. BÖLÜM FRAGMANI

Hilal Saral’ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün senaristliğini üstlendiği dizi, fakirken aniden zengin olan bir genci konusu ediniyor.

Nihan'ın (Neslihan Atagül) ailesi: baba (Önder) Kürşat Alnıaçık, anne (Vildan) Neşe Baykent, erkek kardeş (Ozan) Barış Alpaykut

Nihan’ın (Neslihan Atagül) ailesi: baba (Önder) Kürşat Alnıaçık, anne (Vildan) Neşe Baykent, erkek kardeş (Ozan) Barış Alpaykut

BURAK ÖZÇİVİT MADEN MÜHENDİSİ!
Burak Özçivit’in bir maden mühendisini canlandıracağı dizinin ilk sahnelerinin çekimleri Zonguldak’ta bir maden ocağında gerçekleşti.

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın yapacağı, senaristliğini Anıl Eke ve Özlem Yılmaz’ın üstlendiği dizi; uzak dünyaların insanları Kemal (Burak Özçivit) ile Nihan’ın (Neslihan Atagül) mucizevi aşk hikayesini konu alacak. Yeni sezonun çok konuşulacak yapımları arasında yer alacak olan “Kara Sevda” dizisi 14 Ekim Çarşamba 20.00’da Star’da!

TAM KADRO KARA SEVDA!kara-sevda-dizi-kemal-aile

Ekranların sevilen oyuncusu Zerrin Tekindor, dizide şimdiye kadar canlandırdıklarından farklı bir karakterle izleyiciyle buluşacak. Kemal’in (Burak Özçivit) en yakın dostu Leyla karakterine hayat verecek olan oyuncu, gizemli dünyasıyla dikkatleri üzerine çekecek.

Kaan Urgancıoğlu ise hayatı boyunca istediği her şeye kolayca sahip olan, iş dünyasının ve sosyetenin gözde isimlerinden biri olan Emir karakterine hayat verecek. Zengin oyuncu kadrosuna sahip olan dizide ayrıca; Melisa Aslı Pamuk, Barış Alpaykut, Kürşat Alnıaçık, Zeyno Eracar, Orhan Güner, Burak Sergen,Neşe Baykent, Rüzgar Aksoy, Hazal Filiz Küçükköse, Gökay Müftüoğlu, Çağla Demir ve Metin Coşkun yer alıyor.

Çok yakında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Kara Sevda; iki ayrı dünyaya ait olan iki gencin sırlarla örtülü, mucizevi aşk hikayesini konu alıyor. Hilal Saral’ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün senaristliğini üstlendiği dizi, ilk bölümden itibaren oyuncu kadrosu ve hikayesiyle milyonlara büyüleyici bir aşk serüveni yaşatacak.NİHAN-KEMAL-kara-sevda
KARA SEVDA DİZİSİNİN TANITIMI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Ay Yapım’ın sezonun merakla beklenen projesi “Kara Sevda” nın yeni tanıtımı izleyenlerle buluştu. Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı, yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği dizinin tanıtımı büyük beğeni topladı.

Star TV’de çok yakında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Kara Sevda’nın tanıtımında; Kemal (Burak Özçvit) ve Nihan’ın (Neslihan Atagül) halk otobüsünde ilk karşılaşmaları ekrana geldi. İzleyenler dizinin ilk bölümü için geri sayıma başladı.. Ekim ayında başlaması beklenen diziye son olarak Araf Zamanı ve Saklı Kalan dizilerinde rol alan Burak Sergen katıldı. Burak Sergen dizide Kaan Urgancıoğlu’nun babasını canlandıracak.  Kara Sevda; iki ayrı dünyaya ait olan Kemal ve Nihan’ın mucizelerle dolu aşk hikayesi konu alıyor.

Eylül ayında star TV’de ekrana gelecek, ‘Kara Sevda’nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.Başrolünü Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün oynadığı dizinin seti önceki gün Yeniköy sahilindeydi. Boğaz’daki çekimlerde Özçivit ve Atagül’ün öpüşme sahneleri dört kez tekrarlanmak zorunda kaldı. kara-sevda-dizisiYönetmenliğini Hilal Saral’ın, senaristliğini Anıl Eke ve Özlem Yılmaz’ın üstlendiği dizi, ‘Kemal’ ile ‘Nihan’ın mucizevi aşk hikayesini anlatıyor. Projede ayrıca Zerrin Tekindor, Furkan Andıç ve Hazal Filiz Küçükköse gibi isimler rol alıyor.kara-sevda-dizisi-2

Ay Yapım’ın başrollerinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı yeni projesi Kara Sevda’dan aşk kokan ilk kareler!

Hilal Saral’ın yönetmenliğini üstlendiği ve yeni sezonda Star TV’de ekrana gelecek Kara Sevda’nın tanıtımı geçtiğimiz gün yayınlandı. Çekimlerine İstanbul’da başlanılan dizinin yeni tanıtımı için kamera karşısına geçen Özçivit ve Atagül’ün romantik sahnelerdeki uyumu sosyal medyada büyük ilgi gördü. Ekranların şimdiden yeni gözde çifti olan ikilinin su altı ve yağmur sahneleri hayranlarından büyük beğeni topladı.kara-sevda-dizisi-1
Yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olacak Kara Sevda; birbirine çok yakın ama bir o kadar uzak iki dünyaya ait olan iki gencin mucizelerle dolu aşk hikayesini ekrana taşıyacak.
burak-özçivit-bıyıksız-sakalsız-kara-sevda
Dizide; Burak Özçivit ailesinin tüm umutlarını yüklediği maden mühendisliği öğrencisi olan Kemal’e, Neslihan Atagül ise neşeli, hayat dolu, imtiyazlar içinde büyüdüğü zengin ve pırıltılı hayata hep biraz mesafeli olan Nihan karakterine hayat verecek.

Senaryosunu Özlem Yılmaz ve Anıl Eke’nin yazdığı, yönetmenliğini ise Hilal Saral’ın üstlendiği Kara Sevda yeni sezonda Star TV’de ekrana gelecek.

BURAK ÖZÇİVİT YENİ ROLÜ İÇİN BIYIKSIZ KALDI!

Başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Zerrin Tekindor’un yer aldığı Star TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Kara Sevda’nın 2. fragmanı da yayınlandı. Yıllardır sakal ve bıyıklı haliyle görmeye alıştığımız Burak Özçivit dizi için imaj değiştirdi ve bıyıklarını sakallarını kesti.burak-özçivit-bıyıksız Burak Özçivit’in bıyıksız yeni imajı ise dizinin 2. fragmanında görüldü. İşte Kara Sevda dizisinin yeni fragmanı

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Anıl Eke ve Özlem Yılmaz’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstleneceği, başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Hazal Filiz Küçükköse ve Zerrin Tekindor’un yer aldığı Kara Sevda’nın kadrosuna, son olarak Kaçak Gelinler dizisinde rol alan Furkan Andiç dahil oldu. Kara Sevda, Eylül’de Star TV’de!

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstleneceği, senaryosunu Özlem Yılmaz ve Anıl Eke’nin kaleme aldığı Ay Yapım imzalı dizinin kadrosuna daha önce Deniz Yıldızı, Kalbim Seni Seçti ve Günahkar dizilerinde rol alan güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse dahil oldu. Kara Sevda dizisi Eylül ayında Star TV ekranlarında başlayacak.

ZERRİN TEKİNDOR KARA SEVDA DİZİSİNDE

Eylül ayında Star TV’de yayınlanacak ‘Kara Sevda’ dizisine usta oyuncu Zerrin Tekindor da dahil oldu.

İlk olarak Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün adının duyulduğu projenin çekimleri için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül dışında, Melisa Aslı Pamuk da bulunuyor. Ödüllü tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısı olan Payidar Tüfekçioğlu ile son olarak Kurt Seyit Şura dizisinde ekranlara gelen Zerrin Tekindor, Kara Sevda dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

KARA SEVDA DİZİSİNDEN İLK FRAGMAN

Ay Yapım imzalı yeni dizi Kara Sevda yeni sezonda Star TV’de yayınlanmaya başlayacak. Burak Özçivit’in başrolde oynadığı Kara Sevda dizisinden ilk fragman yayınlandı. Burak Özçivit’in bir maden mühendisini canlandırdığı dizi yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olacak.

kara-sevda-dizisi-star

Star Tv’nin yeni dizisi Kara Sevda’nın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı Kara Sevda şimdiden büyük merak uyandırdı. İşte Kara Sevda dizisinden ilk fragman.. Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün paylaşacağı Kara Sevda dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. Ay Yapım imzalı Eylül 2015’te star Tv ekranında izleyeceğimiz dizinin senaryosunu; Anıl Eke ve Özlem Yılmaz yazıyor.  Büyük bir heyecanla beklenen dizinin ayrıntıları ne olacak merak konusu. İlk yayınlanan tanıtım herkesi derinden etkiledi. İşte o görüntüler..
KARA SEVDA DİZİSİ FRAGMAN

You must be logged in to post a comment Login