Kara Sevda’da beklenmedik ölüm

18 Şubat 2016 Perşembe, 16:32

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı  Kara Sevda’nın 17 Şubat Çarşamba ekrana gelen 18. bölümü nefesleri kesti.

Kemal ve Nihan’ın aşklarını özgürce yaşabilmek için karanlık gecenin tek şahidinin peşine düştükleri bölüm büyük beğeni topladı. Sosyal medyada izleyenlerin #gerçeğe doğru etiketiyle ikilinin heyecanına ortak olduğu bölümde heyecan doruğa tırmandı. Emir’in suç ortağı ve tutsağı olan Karen’ı kaçırmayı başaran Kemal’in aksiyon dolu sahneleri soluksuz izlendi.neslihan-atagül-burak-özçivit-kara-sevda

Dizide; Karen’e ulaşan Kemal gerçeğe çok yaklaşmışken Karen’in öldürülmesi izleyenleri adeta şoke etti. Bölüm finalinde ise Emir’in oyunuyla Karen’in katilinin Kemal’in ağabeyi olma olasılığı ise  ekran başındakileri ters köşeye yatırdı. Tek şahitlerini kaybeden Kemal ve Nihan ne yapacak ve Karen’ın katili Tarık mı gibi merakla beklenen sorular dizinin 24 Şubat tarihinde ekrana gelecek yeni bölümünde yanıt bulacak. Hilal Saral’ın yönetmenliğini üstlendiği Kara Sevda her Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de!

Çarşamba gecesine damga vuran o sahne:

You must be logged in to post a comment Login