baby sensory

Kara Sevda’nın yıldızlarından yeni sezon tüyoları

“Kara Sevda aslında yeni başlıyor!”

17 Eylül 2016 Cumartesi, 15:59

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu’nun rol aldığı geçtiğimiz sezona damga vuran “Kara Sevda” 21 Eylül Çarşamba günü ikinci sezonuyla  Star TV’de başlıyor.

Dizinin yeni sezon bölümlerinde Kemal ve Nihan’ın büyük aşkları zorlu bir süreçten geçecek. Yeni bölümlerde ekrana gelecek bu dönüşümleri dizinin oyuncularına sorduk.

Burak ÖZÇİVİT (Kemal): ” Kara Sevda Aslında Yeni Başlıyor!”

İlk sezon seyirci için olmasa da aslında bizim için girişti. Asıl Kara Sevda şimdi başlıyor. Ekran başındakiler ikinci sezonda, yaşadıklarının ardından değişen Kemal’i izleyecekler.  Yeni Kemal’i özellikle ben kendi adıma çok merak ediyorum, çok heyecanlıyım.  Eskiden bildiğimiz adaletli, sevecen, anlayışlı bir Kemal vardı şimdi  artık değişiyor, işi kuralına göre oynayacak. Kara Sevda aslında yeni başlıyor.

Neslihan Atagül (Nihan): Nihan Değişiyor!

Kara Sevda’nın yeni sezonunda neredeyse tüm karakterler dönüşüme girdi. Nihan, Kemal, Emir’in yaşayacağı dönüşüm izleyenleri çok şaşırtacak. Nihan çok grisi olmayan bir karakterdi yeni sezonda artık grisi de olacak diyebilirim.

Kaan Urgancıoğlu (Emir): “Heyecanlı Bir Sezon Geliyor!”

Yeni sezona yeniliklerle giriyoruz. Bizi ve izleyicileri geçen sezondan daha heyecanlı bir sezon bekliyor. İkinci sezon için dönüşüm demek daha doğru olabilir. Aynı Emir Kozcuoğlu’nu izlemeyeceğinize dair ipucu verebilirim.kara-sevda-yeni-sezon-afis

Hazal Filiz Küçükköse (Zeynep): “Duygu anlamında yoğun bir sezon bizi bekliyor!”hazal-filiz-kucukkose-kara-sevda

Birinci sezonda bol bol izlediğimiz ters köşeleri bu sezonda da izliyor olacağız. “Kesin böyle olacak” dediğimiz anda bile  hiç ummadığımız şeyleri izleyeceğiz. Geçen yıldan farklı olarak tüm karakterlerin dolu dolu  hikayeleri oldu artık, yaşanmışlıkların verdiği ağırlıklar, zorluklar daha fazla hissedilecek. Duygu anlamında yoğun bir sezon bizi bekliyor. Geçtiğimiz sezon Zeynep çok travmatik bir dönem geçirdi. Yaşadıkları unutulacak ve kolay hazmedilecek şeyler değildi. Mutlaka ruhunda izler bırakmıştır bu da hayata bakışına  ,tavırlarına ve  diğer karakterlerle olan ilişkilerine  yansıyacaktır. Sezon içinde izleyip göreceğiz Zeynep yeni hayatına nerden ve nasıl bakacak bende keyifle ,heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyorum.

You must be logged in to post a comment Login