baby sensory

Kanal D’nin iddialı dizisi ekrana veda ediyor

Ünlü oyuncuları buluşturan dizi final yapıyor

06 Mayıs 2017 Cumartesi, 02:21

Kanal D’nin yeni dizilerinden olan Kara Yazı yayından kaldırıldı. Kara Yazı’nın final bölüm saatinde de değişiklik yaşandı.

Kanal D’de 4 Nisan’da yayınlanmaya başlayan ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Kara Yazı dizisinin ekran ömrü kısa oldu. Başrollerinde Haluk Bilginer, Emre Kınay, Ushan Çakır ve Zeynep Çamcı’nın rol aldığı Kara Yazı dizisi ekrana veda ediyor.

Reytinglerde başarılı olamayan dizi için final kararı alınmıştı. İlk olarak ekrana geldiği Salı akşamından Pazar’a alınan dizi, yeni gününde de istenilen sonuçları elde edemedi ve 6. bölümünde final kararı alındı. Karaz Yazı dizisinin final bölümü, Pazar akşamı Bodrum Masalı’nın ardından 23.15’de yayınlanacak.

KARA YAZI DİZİSİ FİNALDE NELER OLACAK?

Halil’in seçim için iki seçeneği var! Ya kızlarından ebediyen uzak kalacak, ya da hepsini bağrına basacak!

Halil, torununun olduğunu öğrenmesiyle şok olmuştur. Kızı Derya’dan beklemediği bir durumla karşı karşıya kalması sonucu torunu artık onunla beraberdir. Lakin Halil’in aklındaki düşünce daha farklıdır. Torununu cami avlusuna bırakmaya niyetli olan Halil’i önlemek Yaren’e kalmıştır. Yaren babasına bir seçim yapmasını söyler. Halil’in artık seçim yapması gerekir. Ya kızlarından ebediyen uzak kalacak, ya da hepsini bağrına basacak!

Kara Yazı Final bölümüyle, 30 Nisan Pazar akşamı saat 23.15’de!

You must be logged in to post a comment Login