Karadayı 97. bölüm Mahir’e büyük tuzak

atv ekranlarınd yayınlanan Karadayı dizisinin yeni bölüm fragmanında Mahir’in ailesi tehlikede! Mahir’i alt etmek için ona hapis tuzağı kuran düşmanları şimdi de sevdiklerini kaçıracaklar. Karadayı 97. bölüm fragmanını izle…

KARADAYI 96. BÖLÜM KONUSU

Karakolda Turgut’u gören herkes büyük bir şok yaşamaktadır. Turgut, Mahir ve diğerlerinin bütün zorlamalarına karşılık kendisini Korkut Ölmez olarak tanıtır. Ona göre bu öldürücü bir benzerlikten başka bir şey değildir. Mahir kendisini Korkut Ölmez olarak tanıtan Turgut’un yalan söylediğini ispatlamaya çalışacaktır. Feride, Yasin ve Kemal ona yardım ederler. İşe parmak izi kontrolüyle başlarlar ama Turgut gizlendiği dönemde dersine çok iyi çalışmış ve bu karşılaşma anı için büyük hazırlıklar yapmıştır. Mahir ve Feride Turgut’un yalan söylediğini ispatlayabilecek midir?
Gün geçtikçe Seyis’e daha çok bağlanan İlknur, Seyis’in davetini kabul eder ve yaşadığı çiftliğe gider. Çiftlikte gördükleri karşısında büyük hayal kırıklığına uğrar. İlknur Seyis’in bir kabadayı olduğunu öğrenmiştir. Bu durum İlknur Seyis ilişkisini nasıl etkileyecektir.
Mahir’in Turgut’un yaşadığını ispatlamak için araştırma yaptığını duyan Belgin ona yardım eder. Belgin sayesinde Turgut’un babasının adresine ulaşan Feride ve Mahir Turgut’u köşeye sıkıştırdıklarını düşünmeye başlamışlardır. Bu sırada Mahir’e olan aşkını bile isteye açık etmeye başlayan Belgin kendisine yeni bir iş ortağı bulmuştur. Belgin’in sır gibi sakladığı yeni ortağı kimdir?

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Karadayı 97. bölüm Mahir’e büyük tuzak

x