Karadayı efsanesi sona eriyor! İşte finalde yaşanacaklar

Karadayı’da ağlatan final

08 Haziran 2015 Pazartesi, 11:46

Karadayı dizisi final bölümüne bu akşam neler olacak? Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un paylaştığı,  üç yıldır birçok başarıya imza atan Karadayı efsanesi  15 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak 115.bölümüyle sona eriyor.

Türk televizyon tarihinin efsane yapımları arasında yerini alan Karadayı’nın finalinde Mahir ve Kara ailesinin neler yaşayacağı büyük bir merakla bekleniyor.

KARADAYI’NIN FİNAL TANITIMLARI ÇOK AĞLATTI!
Karadayı’nın ardı ardına yayınlanan, final bölümünden önemli ipuçları taşıyan tanıtımları izleyenleri şoke etti. İlk tanıtımda; Feride ve Kara ailesi, Mahir’in mezarı başında ekrana geldi. Mahir’e gözyaşlarıyla veda eden ailesinin görüntüleri izleyenleri şaşkına çevirdi. Mahir ve Feride’nin oğullarının ilk kez ekrana geldiği tanıtımda küçük çocuğun Mahir’in mezarına çiçek koyması yürekleri dağladı.karadayı-final

Yayınlanan ikinci tanıtımda ise Kara ailesinin mahalleliye veda ederek evlerinden taşındığı görüntüler yer verildi. Nazif Kara’nın, Mahir’in ölümünden sonra artık o evde yaşayamadıklarını belirten sözleri izleyenleri gözyaşlarına boğdu.Mahir Kara’nın mezar taşında ekrana gelen ölüm yılı dizide zaman atlamalarıyla uzun yılların geçtiğine dikkat çekti. Ay Yapım imzalı Karadayı’nın sürprizlerle dolu 114.bölümü 8 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’da ATV’de yayınlanacak.

KARADAYI FİNAL FRAGMAN 1

KARADAYI FİNAL FRAGMANI 2

You must be logged in to post a comment Login