baby sensory

Nejat İşler’e sevilen diziden rol teklifi

Dizideki Kenan rolü için teklif gitti

26 Ocak 2015 Pazartesi, 11:41

Nejat İşler’e Karagül dizisinden sürpriz teklif. Karagül dizisinde Kenan rolünü  kimin oynayacağı belli oldu. Dizideki Kenan rolü için ünlü oyuncu Nejat İşler’e teklif gitti ancak…

Fox TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, oyuncu kadrosunda Ece Uslu, Mesut Akusta, Şerif Sezer, Özlem Conker ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin yer aldığı Karagül dizisinde ‘Kenan’ karakterini, Kavak Yelleri ve Sevdaluk dizilerinde rol alan başarılı oyuncu İbrahim Kendirci canlandıracak. İbrahim Kendirci bir döneme damgasını vuran Kavak Yelleri dizisinde Deniz Akça rolünü canlandırmıştı.

Kenan’a hayat vermesi için yapımcı Şükrü Avşar, Yavuz Bingöl’ün de önerisiyle Nejat İşler’e teklif götürdüğü, ancak İşler’in sağlık sorunlarından dolayı dizi temposunu kaldıramayacağını belirterek teklifi reddettiği öğrenildi.ibrahim-kendirciKaragül dizisinin 69. bölümünde büyük bir şok yaşanıyor. Narin tartıştığı Ebru’yu karnından bıçaklıyor. Ebru’yu bıçakladıktan sonra korkuyla Kendal’ı arayan Narin ondan yardım ister. Nasrin’in yardımına koşan Kendal, suç aleti olan bıçağı jandarma gelmeden alır. Hastaneye kaldırılan Ebru ameliyata alınır….

Karagül 69. bölüm fragmanı

You must be logged in to post a comment Login