baby sensory

Kardeş Çocukları dizisi bitiyor mu? Final ne zaman?

Star TV’nin sevilen dizisi Kardeş Çocukları ekrana veda ediyor! İşte final tarihi

29 Eylül 2019 Pazar, 00:17

Star’da ekrana gelen Kardeş Çocukları dizisi final yapıyor.

Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu ve Ayça Bingöl gibi ünlü isimlerin paylaştığı dizi geçen sezon pazar akşamları seyirciyle buluşmuştu.

Bu sezon ise kadrosuna Cem Davran’ın dahil olduğu “Kardeş Çocukları” salı gününe alınmıştı. Ancak reytinglerde beklentiyi karşılamayan dizinin 21. bölümde final yapmasına karar verildi.

KARDEŞ ÇOCUKLARI DİZİSİNİN KONUSU

Ümran ve biricik kızı Hayat, adını kömür karasından alan Karalılar köyünde yaşayan sıradan bir anne kızdır. Derme çatma yuvalarına sığdırdıkları küçük mutlulukları, ailenin hastalıklı bir ruha sahip reisi Cemal’in gölgesindedir. Ümran, kızını kocasının eziyetlerinden korumak için kanatlarının arasından ayırmaz ama kolu kanadı geçmişten gelen ölümsüz bir sırla kırıktır. Hiçbir sır tek kişilik değildir. Ümran’ın hayatına damga vuran sırrın bir ucu, sıra dışı kimliğiyle adını dünyaya duyurmuş başarılı kalp cerrahı Yıldırım Saner’e, diğer ucu ise İstanbul cemiyetinin iddialı ‘’sosyetik güzeli” Umay Karay’a çıkar. Kendini baştan yaratmış, güçlü evliliğiyle, geçmişini bir kalemde silip atmış olan Umay, soyadını alıp sınıf atladığı güçlü kocası Reşat ve kızları Hayal’le hayallerindeki hayatı yaşar. Taa ki; Ümran ve Hayat’ın bütün Türkiye’nin gözü önünde yaşadıkları trajediye kadar. Tüm gözleri, ülkenin küçük köyü Karalılar’a çeviren dehşetle birlikte, hem bambaşka hayatlar yaşayan anneler ve kızlarının hem de hayatının en büyük gerçeğinden habersiz yıllar sonra doğduğu topraklara ayak basan Yıldırım’ın dünyası değişmek üzeredir.

KARDEŞ ÇOCUKLARI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMDİR?

Kardeş çocukları dizisinin oyuncu kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban ve Alara Turan yer alıyor.

You must be logged in to post a comment Login