baby sensory

Kayıtdışı dizisi bitti mi? Kayıtdışı yeni bölüm neden yok?

Erkan Petekkaya ayağını kırdı, Kayıtdışı çekimleri ve yeni bölüm yayını iptal edildi. Kayıtdışı yeni bölümler ne zaman yayınlanacak işte yapım şirketi açıklaması

07 Kasım 2017 Salı, 01:52

Kayıtdışı dizisi yeni bölümü 6 Kasım Pazartesi akşamı neden yayınlanmadı? Erkan Petekkaya’nın dizisi Kayıtdışı 8. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kayıtdışı yapımcısından açıklama geldi..

Kayıtdışı’nın 6 Kasım Pazartesi akşamı Fox TV’de yayınlanması gereken 8. bölümü ekrana gelmedi. Dizinin çekimleri ve yeni bölüm yayınları, Petekkaya’nın doktorlarının vereceği rapora göre belirsiz bir tarihe kadar iptal edildi. Ayağında kırık olan Erkan Petekkaya’nın en az 1 ay çekimlere katılamayacağı tahmin ediliyor.

Erkan Petekkaya geçtiğimiz günlerde bir avm otoparkında arabasına binerken talihsiz bir kaza yaşamış ve ayağını kırmıştı. Hastanede tedavi altına alınan Erkan Petekkaya’nın ayağı alçıya alınınca dizi çekimlerine de ara verildi. Kayıtdışı’nın yeni bölüm çekimleri belirsiz bir tarihe kadar iptal edilirken, yapım şirketinde de açıklama geldi. Erkan Petekkaya, aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çeken Kayıtdışı dizisinin çekimlerine katılamayacak.

Kayıtdışı’nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, Petekkaya’nın geçirdiği kaza nedeniyle dizinin yayınına ara vermek zorunda kalındığı duyuruldu. Açıklama, “Değerli oyuncumuz Erkan Petekkaya’nın yaşadığı kaza nedeniyle Kayıtdışı’nın yayınına bir süre ara vermek durumundayız. Tüm Kayıtdışı ekibi olarak, yeni bölümlerimizle sizlerle buluşabilmeyi heyecanla bekliyoruz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

You must be logged in to post a comment Login