Kazara Aşk dizisi oyuncuları kimler? Kazara Aşk konusu ve yayın tarihi

Star’ın yakında seyircisiyle bulaşacak olan yeni dizisi ‘Kazara Aşk’ın oyuncu kadrosuna iki usta isim dahil oldu. Romantik komedi dizisi Kazara Aşk’ın oyuncu kadrosu ve konusu açıklandı. Peki Kazara Aşk ne zaman başlıyor?

 

Star’ın yakında seyircisiyle bulaşacak olan yeni dizisi ‘Kazara Aşk’ın oyuncu kadrosuna iki usta isim dahil oldu. Uğur Çavuşoğlu ve Servet Pandur, ‘Kazara Aşk’ta ‘Tahsin’ ve ‘Neval’ karakterlerini canlandıracaklar.

Star’ın yeni dizisi ‘Kazara Aşk’, yakında başlıyor. Yapımcılığına Koliba Film’in imza attığı, sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Kazara Aşk’ın başrol oyuncuları da belli oldu. Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’in başrolde oynadığı ‘Kazara Aşk’, yakında Star’da.

Yapımcılığını Koliba Film adına Ata Türkoğlu’nun üstlendiği ‘Kazara Aşk’ın yönetmen koltuğunda Sadullah Celen otururken, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor. Dizide Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler başrolde yer alıyor.

Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsü, mizahi bir dille ekranlara yansıtılacak.
İzleyicilerin ilgi odağı olacak aile komedisi ‘Kazara Aşk’ın çekimleri İstanbul’da devam ediyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kazara Aşk dizisi oyuncuları kimler? Kazara Aşk konusu ve yayın tarihi

x