Kefaret dizisi konusu ve oyuncuları

Kefaret dizisi konusu nedir ? Kefaret dizisi oyuncular kimler ? Kadir Doğulu yeni dizi Kefaret hakkında son dakika haberleri …

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu’nun 2017 Eylül sezonundaki yeni dizisi, Kore dizisi Two Weeks uyarlaması Kefaret oldu. Star TV’de yayınlanacak olan Kefaret isimli dizide başrolleri Kadir Doğulu, Mustafa Uğurlu ve Melisa Sözen paylaşacak.

KEFARET DİZİSİNE İKİ YENİ OYUNCU

Star TV’nin Ekim 2017’de başlayacak olan iddialı dizisi Kefaret’e iki yeni oyuncu daha katıldı. Yapımcılığını ANS Prodüksiyon’un üstlendiği dizinin kadrosuna, geçen sezon Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Gülçin Santırcıoğlu ile son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan İsmail Demirci de katıldı.

İşlemediği bir suç yüzünden hayatı zindan olan bir adamın hikayesinin anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Abdullah Oğuz oturacak.

Gülçin Santırcıoğlu ve İsmail Demirci de Kefaret dizisinde rol alacak

Son olarak geçen sezon Fox TV’de yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde başrol oynayan Kadir Doğulu yeni sezonda Star TV ekranlarında olacak.

Güney Kore yapımı olan “Two Weeks” adlı dizisinden uyarlanan “Kefaret” adlı dizinin yapımcılığını ANS’nin yaptığı dizide Kadir Doğulu’nun partneri ise Melisa Sözen oldu. Star TV’nin yeni sezondaki iddialı yapımları arasında yer alması beklenen Kefaret dizisinin yönetmenlik koltuğunda Abdullah Oğuz oturacak.

MUSTAFA UĞURLU DA KEFARET DİZİSİNDE

Geçen sezonun fenomen dizisi İçerde’de Yusuf Müdür rolünü oynayan usta oyuncu Mustafa Uğurlu da yeni sezonda Star’ın dizisi Kefaret’de başrol oynayacak. Mustafa Uğurlu, dizide Kadir Doğulu ve Melisa Sözen’le birlikte önemli rollerinden birini canlandıracak.

KEFARET DİZİSİ TWO WEEKS KONUSU NEDİR?

Two Weeks dizisi bir cinayetten haksız yere suçlanan ve kaçak olarak yaşayan bir adamın hikayesini anlatıyor. Kaçak hayatı yaşadığı sırada kızının lösemi hastası olduğunu farkeder. Kızını kurtarmak için iki hafta boyunca süren umutsuz mücadelesini anlatıyor.

Kadir Doğulu’nun canlandıracağı karakter, mafyanın pis işlerini yapan bir seri katildir. Bir gün 7-8 yaşlarında bir kız çocuğunun olduğunu öğrenir. Kızının hasta olduğunu ve ilik nakli yapılması gerektiğini öğrenince beyninden vurulmuşa döner. Ancak  aynı gün bir cinayetin tam ortasında kalır. Kızını kurtarmak için çok az zamanı vardır. Dizi  kızını kurtarmak için 2 hafta boyunca polisten ve mafyadan kaçışını konu almaktadır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kefaret dizisi konusu ve oyuncuları

x