Kenan Doğulu’dan jet yalanlama

Yanlış alarm!

01 Eylül 2016 Perşembe, 02:03

Kenan Doğulu, Beren Saat’in hamilelik sorularına ‘süper gidiyor’ sözlerinin yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını söyledi ve ekledi: Tüp bebek iddiaları yalan!

Hamilelik haberlerine jet yalanlama! Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, arkadaşlarıyla birlikte önceki akşam Akatlar Kiliza Restoran’da akşam yemeği yedi. Geçtiğimiz günlerde Bodrum tatilleri esnasında eşi Beren Saat,  hamilelik soruları karşısında kameralara ‘Süper gidiyor’ demiş, ertesi gün gazetelere çiftin bebek bekledikleri yazılmıştı.

TÜP BEBEK TEDAVİSİ YOK

Bu haberler üzerine açıklama yapma gereği duyan Kenan Doğulu, o gün yazılanların  yanlış bir anlaşılmadan kaynaklandığını  söyledi. Doğulu, “Beren orada hal hatır sorulduğunu düşünerek size süper gidiyor demiş. Hamilelik haberleri kesinlikle doğru değildir ve daha öncesinde çıkan tüp bebek haberleri de kesinlikle yalandır” diyerek olaya açıklık getirdi. Birçok defa hamilelik haberleriyle gündeme gelen Beren Saat’in son olarak tüp bebek tedavisine başvurduğu iddia edilmişti. Tedavi başarılı olmayınca çiftin ABD’deki bir hastanede tüp bebek tedavisine başladığı öne sürülmüştü.

You must be logged in to post a comment Login