baby sensory

Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni partneri belli oldu

Sinem Kobal onay verdi İmirzalıoğlu’nun partneri belli oldu

28 Eylül 2016 Çarşamba, 02:32

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde oynayacağı Cingöz Recai filminin kadın başrol oyuncusu belli oldu.

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde oynayacağı ‘Cingöz Recai’ filminde kadın oyuncu arayışı neredeyse bitti. Sinema sektöründen gelen dedikodulara göre Songül Öden, birçok güzel aktris arasında ön plana çıkan isim.

Peyami Safa’nın romanı ‘Cingöz Recai’nin ikinci kez beyazperdeye aktarılacağı haberinin ardından başrol için isim arayışları başlamıştı. Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun Limon Yapım’dan gelen teklifi kabul etmesiyle bu kez de akıllara ‘Kadın oyuncunun kim olacağı?’ sorusu geldi.

İmirzalıoğlu’yla başrolü paylaşacak kadın oyuncu için birçok isim üzerinde düşünülürken güzel oyuncu Songül Öden’de karar kılındığı iddia edildi. Kenan İmirzalıoğlu’nun yakışıklı ve iyi niyetli bir hırsızı canlandıracağı film için Öden’e teklif götüren yapım ekibinin güzel oyuncuyla protokolde anlaştığı konuşuluyor.  Rol aldığı dizilerdeki oyunculuğuyla Türkiye’nin yanı sıra Arap dünyasında da büyük bir hayran kitlesine sahip Songül Öden’in filmde başrolü paylaşmasına Kenan İmirzalıoğlu da sıcak bakıyor.

AŞK YAŞAYACAKLAR

Serçe Sarayı Songül Öden, bir yıl aradan sonra dizi setlerine dönüyor. Ünlü oyuncu, Star TV’nin yeni dizisi “Serçe Sarayı”nda başrolde olacak. Yapımcılığını Endemol’un üstlendiği, senaryosunu Funda Alp’in kaleme aldığı dizi Ocak 2015'de başlayacak.
İmirzalıoğlu’nun, Songül Öden’le başrolü paylaşacak olmasından dolayı eşi Sinem Kobal’ın da bir hayli memnun olduğu konuşulanlar arasında. Senaryosunu Kerem Deren’in yazacağı filmde Öden dedesinden miras kalan Selma karakterine hayat verecek. Öden, Selma’nın mirasına göz diken ve ‘Cingöz Recai’ karakterini canlandıracak olan İmirzalıoğlu ile filmde rol gereği aşk yaşayacak.

songül-öden

YEŞİLÇAM’IN EFSANE FİLMİ
ilk kez 1969 yılında beyazperdeye aktarılan ‘Cingöz Recai’ adlı filmde yakışıklı, kurnaz, cesur, cömert ve kibar bir serseri olan, haksız yolla servet sahibi olanlardan para çalıp elde ettiklerini muhtaçlara dağıtan Cingöz Recai’yi Yeşilçam’ın efsane aktörü Ayhan Işık canlandırmıştı. Işık’a Sema Özcan eşlik etmişti. Film, Yeşilçam’ın efsane yapımları arasında gösteriliyor. Kenan İmirzalıoğlu, bir yandan da yeni dizi projeleri için görüşmeler yapıyor. Bu sezon ekranda olmayacağı konuşulan Songül Öden, tiyatro ve beyazperdeye ağırlık verme kararı aldı.

Kaynak: Takvim

You must be logged in to post a comment Login