Kenan Işık’ın oğlu Bir Sorun mu Var yarışmasında

Kenan Işık’ın oğlu Mehmet Işık, Show TV’nin Ali Sunal’ın sunacağı “Bir Sorun mu Var?” yarışmasında görev alacak.

Türk televizyon tarihinin en unutulmaz yarışma programı sunucuları arasında yer alan usta tiyatrocu Kenan Işık, uzun süredir komada… Sevenleri tedavisi evinde süren sanatçının bir an önce uyanması için dua ediyor. Bu arada Işık ailesinden sürpriz isim de TV dünyasında adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Usta tiyatrocunun üniversite öğrencisi oğlu Mehmet Işık, Show TV’nin Ali Sunal’ın sunacağı “Bir Sorun mu Var?” yarışmasında görev alacak. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği yeni bilgi yarışması “Bir Sorun Mu Var?” 6 Nisan Perşembe akşamı Show TV’de başlıyor.

BÜYÜK ÖDÜL 500 BİN TL
Medyatava’da yer alan habere göre televizyonun en farklı bilgi yarışması olna iddiası ve sıradışı formatı ile merak uyandıran programın yarışmacıları ile de dikkat çekiyor. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, özgün formatı ile herkesi ekran başına kilitleyecek “Bir Sorun mu Var?” 06 Nisan Perşembe akşamı Show TV’de başlıyor.

Yarışmada Kenan Işık’ın oğlu Mehmet Işık da yarışacak. Yarışmacılara karşı yarışan10’lar ekibinde yer alan Bilgi üniversitesi karşılaştırmalı edebiyat öğrencisi Mehmet Işık, programdaki başarılı performansıyla dikkat çekiyor.

Programın şimdiden merak uyandıran formatı, yarışmacıların, yarışma boyunca hiçbir soruya doğru cevap veremeyeni bulması üzerine dayanıyor. Yarışmacının 500.000 TL’lik büyük ödülü alması için yapması gereken usta başından öğrenciye, avukattan pazarcıya çeşitli mesleklerden oluşan on kişilik gruptan kimin bilemeyeceğini bilmek! Yarışmacı, 10’lar diye adlandırılan gruptan 11 sorudan 7’sine yanlış cevap verecek kişiyi bulmaya çalışacak. Final heyecanında ise tek bir doğru soru ile 500.000 TL kazanma şansı olacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kenan Işık’ın oğlu Bir Sorun mu Var yarışmasında

x