Kertenkele Yeniden Doğuş fantastik hikayesiyle geliyor

Kertenkele’de her şey değişti! İşte yeni oyuncular ve konusu

22 Eylül 2016 Perşembe, 11:10

ATV’de 3. sezonuyla ekranlarda olacak Kertenkele Yeniden Doğuş dizisi, yeni oyuncu kadrosu ve değişen konusuyla geliyor.

Kertenkele’de 2 sezondur başrol oynayan Timur Acar ve Sera Tokdemir’in ayrılmasıyla dizide büyük değişiklikler yapıldı. Yeni sezonda ismi de değişen dizi artık Kertenkele Yeniden Doğuş adıyla yayınlanacak. Fantastik ve aksiyon dolu bir senaryoyla seyirci karşısına çıkacak olan Kertenkele Yeniden Doğuş, Cumartesi akşamları yayınlanacak.

GÜNDÜZLERİ KOMİSER, GECELERİ AY YILDIZ’LI ADAM

Kertenkele “Yeniden Doğuş” dizisi, şimdi de Ay Yıldızlı Adam karakteri ile yeni bir kahramanı izleyicilere sunuyor. Adaletin temsilcisi ve savaşçısı olarak karşımıza çıkacak olan Ay Yıldızlı Adam, kötülüğün kol gezdiği sokaklarda iyiliğin ve barışın sağlayıcısı olarak kol gezecek. Acımasızca zalimlik yapan, gaddar ve para hırsı içinde olup gözleri kararmış olanların karşısında durup, zayıf ve güçsüzün ezilmesine engel olacak.

Başkalarının hayatını kurtarmak pahasına, kendi hayatını hiçe sayarak, tehlikelere gözünü kırpmadan giren, iyilerin dostu olan Ay Yıldızlı Adam suçluların kol gezdiği sokaklarda adaleti sağlamak için gündüzleri kanunlara saygılı bir komiser, geceleri ise Ay Yıldızlı bir kahraman olarak karşımıza çıkacak. Ahmet Kayakesen’in, Murat Komiser ve Ay Yıldızlı Adam olarak iki farklı rolle başrolünü üstlendiği Kertenkele “Yeniden Doğuş” adlı dizide adaletin savaşçısı olan kahramanımız zorda kalanların savunucusu, çaresizlerin yardımcısı oluyor.kertenkele-yeniden-dogus-dizisi

Kertenkele Yeniden Doğuş yeni sezonun ilk bölümüyle bu akşam atv’de!

Bu yıl üçüncü sezonuyla ekrana gelecek olan diziye, iki yeni isim dahil oldu. Başrollerde izleyeceğimiz Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal, diziye yeni bir soluk getirecek.

Murat Komiser rolüyle Ahmet Kayakeskin’in ve Zeynep karakteriyle Asena Tuğal’in başrollerini üstlendiği dizi, ‘Kertenkele Yeniden Doğuş’ adıyla ekrana gelecek. Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal’i kadrosuna katan dizi, bu sezon özellikle aksiyon sahneleriyle ön plana çıkacak.

Ahmet Kayakesen ( Murat Komiser ) kimdir?
İstanbul emniyetinin gözü pek ve başarılı bir komiseridir. Mert, cesur, zeki ve vatansever bir komiser olarak suçluların korkulu rüyasıdır. Çok iyi bir askeri eğitim aldığı için çok iyi dövüşür ve çok iyi silah kullanır. Ayırt edici özelliği suçluların peşinde iken ve dövüşürken çok hızlı düşünmesi ve çok hızlı dövüşmesidir. Gündüzleri kanun adamı gece ise gizemli bir maskeli kahramandır – ay yıldızlı adam-. Eşinin öldürülmesi sonrası eşinin katilini bulup intikam almak amacıyla özel kuvvetlerden ayrılıp Emniyet teşkilatına girmiştir. Hayatındaki tek amacı ve yaşam nedeni eşini öldürenleri bulup intikamını almaktır. ahmet-kayakesen

Asena Tuğal ( Zeynep Şanlı ) kimdir?
Kedi kız İstanbul’un suç kokan karanlık sokaklarında kötü adamları kendi yöntemleri ile cezalandıran bir kadın kahramandır. Üstün dövüş yetenekleri hızı ve çevikliği ile nam salmıştır. Çok hızlı hareket ettiği ve tırmandığı için kendisine Kedi Kız lakabı takılmıştır. Ekrem Şanlı torunu Zehra’yı öldüren Ejder’den intikam almak ve hayatta kalan akrabalarını koruması için iki yıl önce Kedi Kız’ı tutmuştur. Kedi kız’ın kalbi boştur. Aşka inanmaz. Ama hiç olmayacak birisine, peşindeki Murat Komisere aşık olacaktır. asena-tugal

Kertenkele ‘Yeniden Doğuş’ yeni sezonda yeni bölümüyle Cumartesi 20.00’de atv’de!

Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele’nin ‘Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun’ dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik’e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.

 

You must be logged in to post a comment Login