Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi konusu ve oyuncuları

Birol Güven’in yeni dönem dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik ne zaman başlıyor?

30 Ağustos 2018 Perşembe, 00:34

Keşke Hiç Büyümeseydik konusu nedir? Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi oyuncuları kimler? Show TV’nin yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik ne zaman başlıyor? İşte detaylar…

Yakında Show TV’de ekrana gelecek, yapımını MinT Prodüksiyon’un gerçekleştirdiği, yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği Keşke Hiç Büyümeseydik’in afişi yayınlandı. Duygusal hikayesi, usta oyuncu kadrosuyla 30 yıllık bir zaman diliminin konu edileceği dizinin görücüye çıkan afişi beğeni topladı. Tanıtımlarıyla ses getiren, kimi zaman hüzünlendiren kimi zaman eğlendiren dizi samimi hikayesiyle çok yakında izleyicileriyle buluşacak.

KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK DİZİSİNDE KİMLER OYNUYOR?
Senaryosunu Birol Güven – Murat Aras – Eray Yasin Işık’ın yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu otururken; oyuncu kadrosunda Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, Yeliz Kuvancı, İrfan Kangı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar, Serkan Özel ve Kevork Türker gibi güçlü isimler yer alıyor.

KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK  KONUSU NEDİR?
İnsan sevdiklerini kaybedince ertelediği zamanlar değerli olur. Ama şimdi çok geçtir. Küçükken birbirlerini nedensiz seven kardeşler, büyüdükçe küçük nedenlerle birbirlerine nasıl düşerler? Hulusi (Ege Aydan) hayatının son günlerini kendi evinde yalnız ve tek başına geçirmiştir. Hulusi yaşarken yapamadığını öldükten sonra başarabilecek midir? Miras olarak bıraktığı bu eski ev bir mülk gibi paylaşılacak mı yoksa bu aileyi tekrar bir arada mı tutacaktır?

Keşke Hiç Büyümeseydik yakında Show TV’de başlıyor!

You must be logged in to post a comment Login