Kim Milyoner Olmak İster’de Selçuk Yöntem’in yerine sürpriz sunucu

ATV’nin ekran klasiği yarışması Kim Milyoner Olmak İster‘in sunucusu değişiyor. Peki, Kim Milyoner Olmak İster’de Selçuk Yöntem’in yerine kim gelecek?
Selçuk Yöntem, Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu bırakıyor. 3 yıldır sevilen programın sunuculuğunu üstlenen Selçuk Yöntem, yerini ekranların yakışıklı isimlerinden birine bırakacak.

Kim Milyoner Olmak İster’in sucunucu Kenan Işık 21 Mart 2014’te beyin kanaması geçirmiş, programı usta oyuncu Selçuk Yöntem devralmıştı. 3 yıldır programı sunan usta oyuncu Selçuk Yöntem, yerini sürpriz bir isme bırakıyor. Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri olmak üzere haftada üç gün izleyicileriyle buluşan programının sunuculuğunu daha sonra ise 371. bölümden itibaren Selçuk Yöntem yapmaktaydı.

atv’nin fenomen yarışma programı “Kim Milyoner Olmak İster”in başarılı sunucusu Selçuk Yöntem, bayrağı ünlü oyuncu Murat Yıldırım’a devretmeye hazırlanıyor.

Başarılı sunumu, babacan tavırları, esprili yaklaşımı ve etkileyici ses tonuyla “Kim Milyoner Olmak İster?”i en çok izlenen programlar arasına sokmayı başarmıştı. Artık “Kim Milyoner Olmak İster?” Murat Yıldırım’a emanet. 37 yaşındaki Murat Yıldırım da sosyal medya hesabından, “Hayırlı olsun. ‘Kim Milyoner Olmak İster’ ATV…” yazarak haberi doğruladı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kim Milyoner Olmak İster’de Selçuk Yöntem’in yerine sürpriz sunucu

x