baby sensory

Kimse Bilmez dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

02 Haziran 2019 Pazar, 03:00

Kimse Bilmez ATV konusu nedir? Kimse Bilmez dizisi oyuncuları kimler? Kimse Bilmez 1. bölüm ilk fragmanı yayınlandı mı? Kimse Bilmez’in yayın günü ve tarihi belli oldı. İşte atv’nin yeni dizisi Kimse Bilmez hakkında yeni haberler…

ATV’nin yaz sezonundaki yeni dizisi Kimse Bilmez ekrana gelmek için gün sayıyor. Özgü Kaya ve Keremcem’in başrolünde oynadığı Kimse Bilmez’in oyuncu kadrosu da belli oldu. Peki Kimse Bilmez dizisi ne zaman başlayacak?

Yapımcılığını Baba Yapım, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren’in üstlendiği atv’nin yeni dizisi Kimse Bilmez 11 Haziran Salı izleyicisi ile buluşacak. Dizide dram, aksiyon ve macera eksik olmayacak.

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.

Senaryosunu Hasan Burak Kayacı’nın kaleme aldığı Kimse Bilmez, yediden yetmişe herkesi sürükleyici bir hikayenin içine alacak, güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla atv izleyicilerinin gönüllerinde taht kuracak.

You must be logged in to post a comment Login