Kiralık Aşk dizisi 8. bölümle Twitter’a damga vurdu

Kiralık Aşk hem reytingleri hem de sosyal medyayı sallıyor

08 Ağustos 2015 Cumartesi, 02:07

Kiralık Aşk dizisi 7 Ağustos Cuma yayınlanan 8. bölümüyle sosyal medyayı salladı! Kiralık Aşk #delideli hashtag’iyle Twitter’da en fazla konuşulan konu oldu.

Star TV’nin Haziran ayında ekrana gelmeye başlayan yaz dizisi Kiralık Aşk yaz aylarında en fazla izlenen ve konuşulan dizilerden olmayı başardı. Cuma akşamları tüm reyting gruplarında birinci olmayı başaran Kiralık Aşk dizisi sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Dizinin dün akşam yayınlanan 8. bölümü de Twitter’da gündem oldu. Kiralık Aşk için açılan #delideli hashtag’i gecenin en fazla konuşulan konularından oldu. Dizi yaz aylarındaki büyük başarısıyla Eylül ayından sonra da yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. İşte Kiralık Aşk’a 8. bölümde damga vuran bazı sahneler ve dizinin 9. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 9. Bölüm Fragmanı

Kiralık Aşk 8. Bölüm – İlan-ı Aşk

Kiralık Aşk 8. Bölüm – Beni Çıldırttın!

Yapımcılığını 1 Erkek 1 Kadın’ın yapımcısı Müge Turalı’nın kurduğu yeni şirketi olan Ortaks Yapım’ın üstlendiği yeni dizide; kendi halinde yaşayan garson bir kızın bir günde değişen hayatı ve aşkın komik halleri anlatılıyor. Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

kiralık-aşk

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın  paylaştığı “Kiralık Aşk” dün akşam ekrana gelen yeni  bölümüyle bu hafta da reytingleri alt üst etti.

Dizinin konusu şöyle;
Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?  Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

kiralık-aşk-dizisi

 

You must be logged in to post a comment Login