e
sv

Kiralık Aşk dizisi Star TV

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kiralık Aşk dizisi konusu ne? Kiralık Aşk dizisi hangi oyuncular rol alacak? Kiralık Aşk dizisi hakkında tüm haberler.

Star’ın yeni dizisi Kiralık Aşk’ 19 Haziran Cuma 20.00’de izleyici ile buluşacak.  Star ekranlarında bu yaz “Kiralık Aşk” var Yapımcılığını 1 Erkek 1 Kadın’ın yapımcısı Müge Turalı’nın kurduğu yeni şirketi olan Ortaks Yapım’ın üstlendiği yeni dizide; kendi halinde yaşayan garson bir kızın bir günde değişen hayatı ve aşkın komik halleri anlatılıyor. Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

Başrollerini; Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk’ün paylaştığı diziye Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar da katıldı.Yapımcılığını 1 Erkek 1 Kadın’ın yapımcısı Müge Turalı’nın yeni şirketi olan Ortaks Yapım’ın üstlendiği Kiralık Aşk’ta; kendi halinde yaşayan garson bir kızın birdenbire değişen hayatı ve aşkın komik halleri anlatılıyor.

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği dizinin  senaryosunu Meriç Acemi yazıyor.  Kiralık Aşk’ın yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturuyor.

Defne ve Ömer’in Aşk oyunu!

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: “Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?”

kiralık-aşk

kiralık-aşk-dizisi
Dizinin konusu şöyle;
Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?  Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.
KİRALIK AŞK 1. TANITIM FRAGMANI

 

KİRALIK AŞK DİZİSİNE 2 ÜNLÜ OYUNCU

Star TV’nin yaz sezonu için hazırlanan iddialı romantik komedi dizisi Kiralık Aşk’a iki yeni oyuncu!

Merakla beklenen dizinin kadrosuna “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, “Zeytin Tepesi”, “Ulan İstanbul” gibi yapımlarda rol alan Salih Bademci ile “Arka Sıradakiler”, “Huzur Sokağı”, “Hayat Yolunda” gibi dizilerden tanınan Sinem Öztürk dahil oldu.

Başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu, Sümeyra Koç ve Hatice Aslan’ın paylaştığı yapım, uzak akrabasından miras kalan evi üzerine geçirebilmesi için ailesi tarafından sahte bir evlilik yapmaya zorlanan genç bir adamın hikayesini konu alıyor.

Star TV’nin yeni dizisi Kiralık Aşk’ın başrollerinde Barış Anduç ve Elçin Sangu var. Yapımcılığını Ortaks Film’in, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun, senaristliğini ise Meriç Acemi’nin üstlendiği Kiralık Aşk, Haziran ayında Star TV’de başlıyor!

KİRALIK AŞK DİZİSİNİN KONUSU

Oğlan ‘Ömer’, (Barış Arduç) zengin ama “Kendi paramı kendim kazanacağım” diyor ve ünlü bir ayakkabı tasarımcısı oluyor.
Dedesi bir kız bulmasını isteyince ‘Defne’yle (Elçin Sangu) yolları kesişiyor. Elçin Sangu, ‘Kurt Seyit ve Şura’da ünlendi. Hatta bölüm başına 10 bin TL olan ücreti 20 bin TL’ye çıktı gibi laflar söylendi! Barış Arduç bu sene ‘Racon’daydı. Dizide bir ‘Kurt Seyit ve Şura’ oyuncusu daha var Sümeyra Koç (Orada ‘Duru’ karakterini oynamıştı). ‘Kara Kutu’da da ‘Zeynep’ rolünü canlandırmıştı.

Bando Yapımı’nın dizisinde, bir de deneyimli isim Hatice Aslan var.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kiralık Aşk dizisi Star TV

x