Kiralık Aşk’ın oyuncusu Onur Büyüktopçu da Nice’teydi

Terör saldırısı sırasında Nice’te bulunan oyuncudan haber var

15 Temmuz 2016 Cuma, 11:52

Kiralık Aşk dizisinin oyuncusu Onur Büyüktopçu da terör saldırısı sırasında Fransa’nın Nice şehrinde tatildeydi.

Fransa’nın Nice kentinde 14 Temmuz Fransa Ulusal Günü kutlamaları sırasında meydana gelen terör saldırısında 84 kişi hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu da dünyayı sarsan saldırı sırasında oradaydı.

Olay anında menajeri ile telefonla konuşan Onur Büyüktopçu, “İnsanları tarıyorlar, yanımızda ölüyorlar eve sığınacağız gidemiyoruz” dedikten sonra telefonu kapattı ve uzun süre haber alınamadı.

Bu sabah menajerini arayarak bilgi veren Onur Büyüktopçu, ‘olay yerine çok yakın olduğunu ve bu akşam Türkiye’ye döneceğini açıkladı.  Büyüktopçu sosyal medyadan da şunları yazdı;

Nice’teki terör saldırısı sırasında olay yerinde olan oyuncu Onur Büyüktopçu’dan haber var. Ünlü oyuncuya dün akşamdan beri ulaşılamıyordu. Ancak Büyüktopçu’dan haber geldi. Sevilen oyuncu sosyal medya üzerinden açıklama yaptı: “Arkadaşlar, merak etmeyin. Ben çok iyiyim. Olayın olduğu yerin hemen arkasındaydık. Bu akşam dönüyorum İstanbul’a. Mesajlarınıza tek tek cevap veremiyorum. Sevgiler.”12323

SALDIRI ANINI ANLATTI

NTV canlı yayınına bağlanan Onur Büyüktopçu, Nice’de yaşananları Erhan Ertürk’e anlattı:
Şuanda insanlan sürekli elinde telefonla. Bir tedirginlik hali var. Akşam yemeğinden sonra kamyonun ilerlemiş olduğu sahil şeridinde bir kalabalık vardı. Eğlence vardı. Biz de oradaydık. Yorulduğum için bir yerlerde bir şeyler içmek istedik.

“İNSANLAR KOŞTURMAYA BAŞLADI”

Daha sipariş verirken hengame oldu. İnsanlar koşuşturmaya başladı. Biz de anlamadan koşturmaya başladık. Kamyonu görmedim ama muhtemelen önümüzden geçti. Çünkü kamyonun geçtiği yerle bizim oturduğumuz yer 25 metre.

“KORKUNÇ ÇIĞLIK VE HENGAME VARDI”

Korkunç bir çığlık ve hengame vardı. Can pazarı yaşandı. 10 gündür gezdiğimiz yerlerde komandolar geziyordu. Sorduğumuzda bunun güvenlik sebebiyle olduğu açıklandı. Arkadaşım uzun süre Fransa’da yaşadığı için bu durumu Nice’te daha önce yaşanmadığını söyledi. O çığlıklar, itfaiye, polis vs bunun idrakının geç farkına vardık.

You must be logged in to post a comment Login