Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi? (12 Aralık Cumartesi)

Kısmetse Olur’da Ayça mı Ercan mı elendi?

13 Aralık 2015 Pazar, 01:27

Kısmetse Olur’da 12 Aralık Cumartesi Ayça mı Ercan mı elendi belli oldu.

KISMETSE OLUR YARIŞMACILARININ GERÇEK HAYATLARI İÇİN TIKLAYIN

Kanal D’nin ilgiyle izlenen evlilik programı Kısmetse Olur’a bu hafta bir isim daha veda etti. Kısmetse Olur’da geçen hafta eski nişanlısı Halil’le yemek yerken görüntüleri çıkan Ayça Beğen ile yarışmadaki sevgilisi Emre’nin ilişkileri sona ermişti. Emre Ayça’nın yaptığı hareketi affetmeyerek ayrılmıştı. Geçen haftaya damga vuran bu olay eleme gecesini de etkiledi.

KISMETSE OLUR HANGİ KANALA GEÇİYOR? İŞTE SÜRPRİZ GELİŞME

ESER VE CANSEL ÇİFTİ ÖDÜLÜ PAYLAŞTI

Kısmetse Olur 12 Aralık elemesi öncesinde yayınlanan son bölümde dokunulmazlığı kazanan isimler açıklandı. Her hafta dokunulmazlık kazanan Ayça Beğen eski nişanlısı Halil ile olan ihanet görüntüleri ortaya çıkınca SMS oylamasında şok yaşadı. Kısmetse Olur’da bu haftanın birincileri ise evde aşk yaşayan diğer bir çift olan Eser ve Cansel oldu ve her ikisi de dokunulmazlık aldı. Eser ve Cansel bir çift oldukları için 10 bin liralık haftanın ödülünü de paylaşacaklarını açıkladılar.

Sevgilisi Emre’yle olaylı şekilde ayrılan Ayça Beğen ise bu hafta ismi en çok yazılan yarışmacı oldu ve 5 kişi elenmesi için Ayça’nın ismini yazdı. Geçen haftalarda sık sık hafta birincisi olan Ayça’nın geçen hafta ortaya çıkan görüntüleri bir anda kendisini zirveden eleme potasına sokmuş oldu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ ELENEN İSMİ BELİRLEDİ

Kısmetse Olur’da bu hafta Ayça ve Ercan isimleri en fazla yazılan isimler oldu. Böylece elemeye Ayça ve Ercan kaldı. SMS oylamaları sonucunda Cansel en fazla oyu alan yarışmacı olunca gelinler evi korumaya alınmış oldu ve Cansel sayesinde Ayça elenmekten kurtuldu. Kısmetse Olur’da 12 Aralık Cumartesi yayınlanan programda damat adayı Ercan elendi.kısmetse-olur-eleme

You must be logged in to post a comment Login