Kısmetse Olur’da kim elendi?

Kısmetse Olur’da elenen isim şok etti

11 Nisan 2016 Pazartesi, 02:10

Kısmetse Olur evinde kimin elendiği dün akşam belli oldu. Kısmetse Olur’un dün akşam yapılan final gecesinde kıyasıya bir rekaber vardı. Kısmetse Olur evinde en çok SMS birinciliği alarak izleyicinin gözdesi olan isim elendi.

Kısmetse Olur evindeki haftanın eleme gecesi saat 23.00’da başladı. Gelin adaylarından Nur Erkoç en çok oyu alarak eleme adayı yapıldı. Haftanın SMS birincisi damat adaylarından Emre Ubeyli ile gelin adaylarından Ayça Beğen olmuştu. 10 bin liralık çeki Emre Ubeyli alınca elenen de gelinler evinden Nur Erkoç oldu.

NUR ERKOÇ KİMDİR?

Kısmetse Olur evinden elenen Nur Erkoç eve ilk girdiğinde Emre Ubeyli ile flört etmişti. Emre beklenmedik bir anda Nur Erkoç evlenip boşandığını itiraf edince apar topar ondan ayrılmıştı. Nur Erkoç boşandığı eşinin adını hiç anmazken bu evliliğin 1 yıl sürdüğünü söyledi.

23 yaşında olan Nur Erkoç aslen İzmirli. Üniversite öğrencisi olan Nur Erkoç esmer güzeli olarak tanımlanıyor.

KISMETSE OLUR DANİELLA GRAJDEANU KİMDİR?

Daniella Grajdeanu ya da Kısmetse Olur evindeki ismiyle Dani, 23 yaşında. Beykent Üniversitesi Halkla ilişkiler mezunu olan Daniela pilates hocalığı yapıyor.

Romanya asılı olan Daniela İstanbul’da ikamet ediyor. Akrep burcu olan Daniela Kısmetse Olur evinden elenmeden önce Gürkan Demirci’den ayrılıp Tankut Denker ile flört etmeye başlamıştı.

EMRE’DEN EVLİLİK TEKLİFİ

Emre sonunda sevgilisine evlenme teklifi etmeye karar verdi. Gelinler evinden Melis’ten yardım isteyen Emre, Hazal’a büyük bir sürpriz hazırladı. Hazal ve Emre’nin arasında yaşanan romantik dakikalar Kısmetse Olur evinde keyifli anlar yaşanmasına sebep oldu.

You must be logged in to post a comment Login