baby sensory

Kıvanç Tatlıtuğ gözyaşlarını tutamadı

Ünlü oyuncunun duygusal anları

01 Nisan 2015 Çarşamba, 09:42

Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden 90’lı yılların ünlü manken ve oyuncusu Sertaç Boztepe için önceki gün Eyüp Sultan Camii’nde mevlit okutuldu.

Geçen hafta lenfoma kanserine yenik düşerek 42 yaşında hayatını kaybeden eski manken ve oyuncu Sertaç Boztepe için önceki gün Eyüp Sultan Camii’nde Mevlit okutuldu. Eyüp Sultan Camii’nde ikindi namazı sonrası okunan Mevlit öncesi, Sertaç Boztepe’nin eşi Duygu Boztepe ile abisi Kaya Boztepe cami avlusunda taziyeleri kabul etti.  Kaya Boztepe, “Amerika’ya gelip tedavi olmuştu. Tam her şeyi atlattık derken sırtının ağrıdığını söyledi, fenalaştı. Birkaç gün içinde de kaybettik onu” dedi.

Kıvanç Kasabalı, Kıvanç Tatlıtuğ, Asuman Krause, Şenol İpek, Aylin Arasıl, Esin Moralıoğlu, Arzum Onan gibi bir zamanlar Boztepe ile aynı podyumda yürümüş eski modellerin de geldiği Mevlit’in ardından, avluda pilav ve tatlı dağıtıldı. Camide ön sıralarda oturup okunan mevliti dinleyen ve dua eden Kıvanç Tatlıtuğ’un çok üzgün olduğu ve gözyaşlarını tutamadığı görüldü. Zaman zaman gözleri dolan, başını neredeyse hiç yerden kaldırmayan oyuncu, eski dostunun eşi ve abisine taziyede bulunduktan sonra camiden ayrıldı.

You must be logged in to post a comment Login